Wyniki w roku 2011

2008   2009   2010   2011   2012   2013  2014  2015

Rajdy:

Zimowy Rajd Timex 360° (20-23.01, Koniaków)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (trasa krótka)
III miejsce - Sławek Dajema, Piotr Łobodziński (trasa krótka)

On-Sight Adventure Race (25-27.03, Lubniewice)
VI miejsce - Marcin Krasuski, Michał Jędroszkowiak (jako Inov-8)

Rajd Miejski Katowice (02.04, Katowice)
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz (jako Team 360°/Code 34)

Navigatoria AR (06-08.05, Sopot)
II miejsce - Marcin Krasuski, Piotr Łobodziński

Rajd Miejski 360° Gliwice (07-08.05, Gliwice)
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz (jako Code 34/Team 360°)
II miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (kategoria MV)

Jura Skałka (27-28.05, Podlesice)
I miejsce (mix), III miejsce (generalnie) - Magda Łączak, Paweł Dybek

BikeOrient (17-18.06, Spała)
I miejsce - Marcin Krasuski, Marcin Mądry (jako Team 360°/York System AT)

Wertepy Trail.pl (2-4.09, Imiołki k/Kłecka)
I miejsce - Justyna Frączek, Marcin Zdziebło, Michał Kiełbasiński, Igor Błachut (jako Team 360°/Code 34)

X-Bionic Veluve Classic (15.10, Holandia)
II miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz (jako Code 34/Team 360°)

Lycian Challenge (18-23.10, Turcja)
VI miejsce - Ulrike Fuhrmann, Igor Błachut

Funex Orient (25-27.11, Brodnica)
I miejsce (MM), III miejsce (generalnie) - Igor Błachut, Michał Kiełbasiński

Ranking NZARP - II miejsce

cykl AREuroseries - V miejsce

 

Rekreacja nierajdowa:

Brocken Challenge (bieg na 81 km, 12.02, Góry Harz, Niemcy)
III miejsce - Irek Waluga

Skorpion (100 km pieszo, 18-20.02, Krasnobród)
I miejsce - Marcin Krasuski

Włóczykij (5-6.03, Gryfino)
IV miejsce - Marcin Krasuski

IV Rajd Dolnego Sanu (100 km pieszo, 18-19.03, Ulanów)
III miejsce - Irek Waluga

41. Harpagan (100 km pieszo, 15-17.04, Lipnica)
III miejsce - Marcin Krasuski

VIII Kierat (100 km pieszo, 20-22.05, Limanowa)
IV miejsce - Irek Waluga
IX miejsce - Marcin Krasuski

Wyzwanie (50 km pieszo, 18.06, Dzięgielów)
I miejsce - Maciej Pońc

Grassor (100 km pieszo, 25-26.06, Szwecja k/Wałcza)
I miejsce - Marcin Krasuski

Star Polish Open (mistrzostwa Polski w żeglarskiej klasie Star, 22-24.07, Gdynia)
II miejsce - Tomasz Holc, Dariusz Urbanowicz

Navigator (100 km pieszo, 5-7.08, Mińsk Mazowiecki)
III miejsce - Marcin Krasuski

Izerska Wielka Wyrypa (100 km pieszo, 19-21.08, Zaręba/Lubań) 
III miejsce - Marcin Krasuski

Bieg 7 Dolin (bieg na 100 km, 11.09, Krynica)
I miejsce (kobiety) - Magda Łączak
VI miejsce - Paweł Dybek
XIV miejsce - Dawid Studencki

Odyseja Ponidzka (180 km rowerem, 1-2.10, Pińczów)
II miejsce (kategoria MW) - Maciej Pońc, Piotr Pilak

GEZnO (12-13.11, Łapsze Niżne)
III miejsce - (kategoria MM)- Marcin Krasuski, Dawid Studencki
IV miejsce - (kategoria VMM1) - Maciej Pońc, Piotr Pilak
VI miejsce - (kategoria KK) - Klara Żerdzicka, Patrycja Lejk

Klasyfikacja generalna cyklu biegów Mountain Marathon
II miejsce (Women Open) - Magda Łączak
V miejsce (Men Open) - Paweł Dybek

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski w Maratonach na Orientację
IV miejsce (dystans 100 km) - Marcin Krasuski