Wyniki w roku 2008

2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014  2015

Rajdy:

Mini Bergson (19.01, Piwiniczna-Zdrój, ok. 80 km)
II miejsce - Irek Waluga, Paweł Dybek (maxi men)

Bergson Winter Challenge (28.02-02.03, Piwiniczna-Zdrój, ok. 170 km)
X miejsce - Marcin Krasuski, Staszek Odróbka (trasa speed)

Wertepy (1. etap cyklu ARC, 05.04, Skoki, ok.120 km )
IV miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (profi mix)
V miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga (profi men)

Rajd Przygodowy Góra Ślęża (1. etap cyklu Nonstop Adventure ZHP, 26.04, Sobótka, ok. 100 km)
II miejsce - Asia Gruca, Igor Błachut, Maciek Pońc, Staszek Odróbka

Zamberlan Adventure Trophy (21-25.05, Wisła, ok. 235 km)
I miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga (trasa Amator)

Rajd Przygodowy Szarpanina (2. etap cyklu ARC, 07.06, Bełchatów, ok. 120 km)
IV miejsce - Ola Drewienkowska, Igor Błachut, Maciek Pońc, Michał Kiełbasiński

Rajd Adventura (04-06.07, Bytów, ok. 210 km)
II miejsce - Dorota Kwiatkowska, Marcin Krasuski, Marcin Mądry, Konrad Wtulich

CZ SAC (3. etap cyklu ARC, 02-03.08, Pastviny, Czechy, ok. 180 km)
IV miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (profi mix)
IX miejsce - Igor Błachut, Maciek Pońc (profi men)
VI miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (profi mix, Klasyfikacja łączna cyklu ARC)

Mistrzostwa Polski w Adventure Racing (16-21.09, Kłodzko, ok. 360 km)
II miejsce - Magda Łączak, Igor Błachut, Paweł Dybek, Maciek Pońc (trasa Masters)

Wędrownicze Wyzwanie (3. etap cyklu, 18-19.10, Chorzów, ok. 165 km)
II miejsce - Asia Gruca, Igor Błachut, Maciek Pońc, Jacek Podulka
I miejsce - Klasyfikacja łączna cyklu Nonstop Adventure ZHP

 

Rekreacja nierajdowa:

Winter Adventure Trophy (rakiety śnieżne, 05.01, Wierchomla)
I miejsce - Paweł Dybek
II miejsce - Irek Waluga

Mini Bergson (19.01. Piwiniczna-Zdrój, ok. 80 km)
II miejsce - Igor Błachut (maxi solo)

Winter Adventure Trophy (rakiety śnieżne, 16.02, Wisła)
II miejsce - Irek Waluga

Winter Adventure Trophy (klasyfikacja łączna)
II miejsce - Irek Waluga

35 Harpagan (18-20.04, Łęczyce k/Lęborka, ok. 200 km rowerem)
IV miejsce - Marcin Krasuski

Kierat (17-18.05, Limanowa, ok. 100 km pieszo)
I miejsce - Paweł Dybek

DyMnO (15.06, Pułtusk, ok. 100 km rowerem)
V miejsce - Marcin Krasuski

Bike Orient (21.06, Wolbórz, ol. 120 km rowerem)
IV miejsce - Marcin Krasuski

Odyseja Świętokrzyska (04-05.10, Zagnańsk, ok. 220 km rowerem)
I miejsce - Asia Gruca, Maciek Pońc (mix)

36 Harpagan (17-19.10, Sierakowice, ok. 200 km rowerem)
III miejsce - Marcin Krasuski

Gezno (15-16.11, Durbaszka, zawody na orientację w górach)
II miejsce - Marcin Krasuski (kat. SMM)

Tylko dla Warszawiaków (06.11, Józefów, rajdzik solo)
I miejsce - Marcin Krasuski

Nocna Masakra (19-20.12, Szczecin, 100 km pieszo i 200 km rowerem)
I miejsce - Marcin Krasuski (trasa ekstremalna)