Wyniki w roku 2013

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015

Rajdy:

Zimowy Rajd 360º - Mistrzostwa Europy, AREC 2013 (23-27.01, Beskid Niski, Gładyszów)
VII miejsce - Ulrike Fuhrmann, Michał Kiełbasiński, Tomasz Mikulski, Maciej Pońc (trasa długa)
IX miejsce - Irek Waluga (jako inov-8)

Wertepy (12-14.04, Nekla)
I miejsce - Irek Waluga, Igor Błachut

the hARz (19-21.04, Güntersberge, Niemcy)
VII miejsce - Irek Waluga, Igor Błachut
V miejsce (mix), XXII miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann, Michał Kiełbasiński

Miejski Rajd Przygodowy Katowice 2013 (27.04, Katowice)
I miejsce - Irek Waluga (jako SALEWA Briko TrailTeam)

Rajd Miejski 360º Gliwice (11-12.05, Gliwice)
I miejsce - Irek Waluga (jako SALEWA Briko TrailTeam)
I miejsce (kategoria MV), IV miejsce (generalnie) - Maciej Pońc, Piotr Pilak

Poznańska Bimba (25-25.05, Poznań)
I miejsce - Irek Waluga (jako SALEWA Briko TrailTeam)

Vilnius Challenge (02.06. Wilno, Litwa)
XV miejsce - Irek Waluga, Igor Błachut

Rajd Czterech Żywiołów (8-9.06, Klucze)
III miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak

Adventure Race Slovenia (20-23.06, Velenje, Słowenia)
VIII miejsce - Ulrike Fuhrmann (jako team Endurancelife)

Silesia Adventure Race (22.06.2013, Tarnowskie Góry)
I miejsce - Irek Waluga (jako SALEWA Briko TrailTeam)

IV Rajd Konwalii (26-28.07, Mochy)
I miejsce - Irek Waluga (jako SALEWA Briko TrailTeam)

LeniewTerenie (05.10, Strzała)
III miejsce (MIX), X miejsce (generalnie) - Joanna Palka, Igor Błachut
IV miejsce (MIX), XII miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann, Paweł Zapałowski

3 Rzeki Adventure Race (11-13.10, Nowy Dwór Mazowiecki)
I miejsce (MIX), VI miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann, Magdalena Gruziel
I miejsce (MM), II miejsce (generalnie) - Igor Błachut, Michał Kiełbasiński

Funex Orient (22-24.11, Kraków)
III miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak

 

Rekreacja nierajdowa:

Śnieżne Konwalie (50 km pieszo, 13.02, Nietążkowo k/Śmigla)
III miejsce - Marcin Krasuski

Skorpion (50 km pieszo, 15-17.02, Skierbieszów)
II miejsce - Marcin Krasuski

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Narciarskim Biegu na Orientację - cykl zawodów
I miejsce - Marcin Krasuski (kategoria M-21)

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich (cykl imprez)
II miejsce (kategoria M-35), III miejsce (generalnie) - Irek Waluga

Beskidzka 160 na Raty (edycja wiosenna) (80 km pieszo, 27.04, Dębowiec k/Skoczowa)
I miejsce (kategoria M2), III miejsce (generalnie) - Maciej Pońc

III Sandomierski Weekend Kwitnących Sadów (bieg anglosaski, 21km, 05.05, Sandomierz)
I miejsce - Paweł Dybek
I miejsce (kobiety), V miejsce (generalka) - Magda Łączak

Kierat (100 km pieszo, 25-26.05, Limanowa)
VII miejsce - Maciej Pońc

VI Wysokogórski Bieg im. dh Franciszka Marduły, MP w biegach wysokogórskich Skyrunning (25 km, 02.06, Zakopane)
VI miejsce - Paweł Dybek
V miejsce (kobiety), L miejsce (generalka) - Magda Łączak

I Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej (22.06, Łódź)
I miejsce - Marcin Krasuski (kategoria E-Open)
VI miejsce - Ula Trykozko (kategoria E-Open)
X miejsce - Zuza Szymańska (kategoria E-Open)
I miejsce - Team 360 Stopni (drużynowo)

IV Maraton Gór Stołowych (46 km, 06.07, Pasterka)
I miejsce (kobiety), XVI miejsce (generalka) - Magda Łączak
VI miejsce - Paweł Dybek

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich (18-21.07, Lądek Zdrój - Stronie Śląskie)
 - Bieg Siedmiu Szczytów - 235 kilometrów
I miejsce - Michał Kiełbasiński
 - Złoty Maraton - 43 kilometry
I miejsce (kobiety), VII miejsce (generalka) - Magda Łączak
III miejsce - Paweł Dybek

Cykl biegów Salomon S-Lab, klasyfikacja generalna
I miejsce (kobiety) - Magda Łączak
II miejsce (mężczyźni) - Paweł Dybek

VI Maraton Karkonoski, MŚ w długodystansowym biegu górskim (40 km, 03.08, Szklarska Poręba)
XLIV miejsce - Paweł Dybek
XXII miejsce (kobiety), XCII miejsce (generalka) - Magda Łączak

Bieg Ultra Granią Tatr ( 70 km, 17.08, Zakopane)
I miejsce (kobiety), VIII miejsce (generalka)  - Magda Łączak
VI miejsce (generalka) - Paweł Dybek
XVI miejsce (generalka) - Michał Kiełbasiński

Bieg 7 Dolin ( 100 km, 08.09, Krynica Górska)
I miejsce (kobiety), IX miejsce (generalka)  - Magda Łączak
VII miejsce (generalka) - Paweł Dybek

Mordownik (50 km pieszo, 14.09, Kroczyce)
II miejsce - Maciej Pońc

Beskidzka 160 na Raty (edycja jesienna) (80 km pieszo, 21.09, Dębowiec k/Skoczowa)
II miejsce (kategoria M2), I miejsce (klasyfikacja generalna, łącznie) - Maciej Pońc

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - scorelauf (21.09, Supraśl)
II miejsce - Ula Trykozko (kategoria K-40)
II miejsce - Marcin Krasuski (kategoria M-21)
IV miejsce - Zuza Szymańska (kategoria K-21)
V miejsce - Karolina Pacek (kategoria K-21)
V miejsce - Igor Błachut (kategoria M-21)

Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - sezon 2013
V miejsce - Team 360 Stopni

Galicja Orient (160 km na rowerze, 28-29.09, Bochnia)
IV miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak

MTBO (100 km na rowerze, 05.10, Wiązowna)
I miejsce - Marcin Krasuski (generalnie)
II miejsce - Zuza Szymańska (kobiety), XX miejsce (generalnie)
II miejsce - Karolina Pacek (kobiety), XX miejsce (generalnie)
V miejsce  - Jacek Mróz (generalnie)
VI miejsce - Ula Trykozko (kobiety), XXVIII miejsce (generalnie)
VII miejsce - Michał Szypliński (generalnie)

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację (cykl zawodów)
II miejsce - Łucja Ulbrych (K 12)
IV miejsce - Helena Ulbrych (K 12)
I miejsce - Karolina Pacek (K 21)
II miejsce - Patrycja Lejk (K 21)
III miejsce - Zuza Szymańska (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
IV miejsce - Klara Żerdzicka (K 40)
I miejsce - Marcin Krasuski (M 21)
IV miejsce - Igor Błachut (M 21)
XXXI miejsce - Paweł Ulbrych (M 21)
I miejsce - Adam Wroniak (M 40)
I miejsce - Jacek Mróz (M 50)

Mini Nocna Masakra (12 km pieszo, 7.12, Wojnowice k/Wrocławia)
I miejsce - Irek Waluga