Wyniki w roku 2009

2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014  2015

Rajdy:

Mini Bergson Winter Challenge (23-25.01. Rabka-Zdrój)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (maxi mix)
I miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga (maxi open)

Bergson Winter Challenge (22.02-1.03, Rabka-Zdrój, 450 km, eliminacje MŚ)
II miejsce - Magda Łączak, Igor Błachut, Paweł Dybek, Irek Waluga (trasa Masters)

On-Sight Adventure Race (20-22.03, Oborniki Wlkp., 140 km, 1. etap cyklu Nonstop Adventure ZHP)
II miejsce - Dorota Kwiatkowska, Igor Błachut, Irek Waluga, Łukasz Szumiec

Ferrino Extreme Marathon (27.04-03.05, Ukraina, 385 km, zawody z cyklu AR Euroseries)
III miejsce  - Magda Łączak, Igor Błachut, Paweł Dybek, Irek Waluga (trasa expedition)

DyMnO (8-10.05, Łochów, 115 km)
III miejsce - Marlena Żołnowska, Marcin Krasuski

Jura Skałka Zawiercie Adventure (22-23.05, Zawiercie, 150 km)
II miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga (trasa Master)

Tovtry Raid 2009 (27-29.06, Kamieniec Podolski, Ukraina, 120 km)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (trasa Speed)

Rajd Mława (11.07, Mława, 65 km)
I miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga

The Rat Race Urban Adventure (18-19.07, Edynburg (Wlk. Brytania), 100 km)
I miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga

Nawigator IV (1.08, Mrozy, ok. 110 km)
II miejsce - Marlena Żołnowska, Marcin Krasuski (kategoria MIX)

Hi-Tec Rajd Przygodowy Wisła (15-16.08, Wisła, ok. 100 i 50 km)
III miejsce - Asia Gruca, Maciek Pońc (trasa Masters, kategoria MIX)
VII miejsce - Klara Żerdzicka, Patrycja Lejk (trasa Classic, kategoria MIX)

Rajd 360° Olsztynek (4-6.09, Olsztynek, 130 km i 200 km)
I miejsce - Maciek Pońc, Michał Kiełbasiński (trasa krótka, jako 360°/Nutrend)
VII miejsce - Piotr Musiałowski, Szymon Chmielewski (trasa krótka, jako 360°/ pracownia 2 pm)
II miejsce - Marcin Krasuski (trasa długa, gościnnie, jako York System AT)

Mistrzostwa Polski w Adventure Racing (22-27.09, Wdzydze Kiszewskie, 282 i 152 km)
I miejsce - Marcin Krasuski, Marlena Żołnowska, Maciej Pońc, Michał Kiełbasiński (trasa Masters)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (trasa Speed)

Rajd Przygodowy Wyzwanie (16-18.10, Opole, 160 km, 3. runda cyklu Nonstop Adventure ZHP)
II miejsce - Igor Błachut, Anita Jancia, Maciej Pońc, Irek Waluga

Klasyfikacja łączna cyklu Nonstop Adventure ZHP
III miejsce

 

Rekreacja nierajdowa:

Brugi Winter Trophy (zawody na rakietach śnieżnych, 9-11.01, Pilsko)
I miejsce - Paweł Dybek (M)
IV miejce - Magda Łączak (K)
VII miejsce - Maciej Pońc (M)

Skorpion (20-22.02, Batorz, 100 km pieszo)
I miejsce - Marcin Krasuski

Kierat (22-24.05, Limanowa, 100 km pieszo)
III miejsce - Marcin Krasuski
X miejsce - Maciej Pońc

Lenie w Terenie (30.05, Siedlce)
I miejsce - Klara Żerdzicka (K)

Wielkopolska Szybka Setka (17-18.07, Mosina k. Poznania, 100 km pieszo)
IV miejsce - Marcin Krasuski

Gaz Polski Star Polish Open (14-16.08, Gdynia, żeglarskie MP w olimpijskiej klasie Star)
III miejsce - Tomasz Holc, Dariusz Urbanowicz

Dino Trophy (Doba Imprez na Orientację, 21-23.08, Chełmża)
I miejsce - Marcin Krasuski

Odyseja rowerowa (4-5.10, Zakrzów k/Stryszowa)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek, kat. MIX

Harpagan 38 (16-18.10, Reda, 100 km pieszo)
II miejsce - Marcin Krasuski

Nocna Masakra (19-20.12, Długie k. Dobiegniewa, 100 km pieszo)
II miejsce - Irek Waluga
V miejsce - Marcin Krasuski