Wyniki w roku 2010

2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014  2015

Rajdy:

Mini Bergson Winter Challenge (22-24.01. Rabka-Zdrój)
I miejsce - Igor Błachut, Irek Waluga (maxi open)

Wertepy (19-21.04. Kórnik)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek - trasa PROFI MIX
III miejsce - Maciej Pońc, Michał Kiełbasiński - trasa PROFI
II miejsce - Jarek Bonk (jako 4.liga Team) - trasa OPEN

Adventure Trophy (28.04 -03.05. Arłamów)
IV miejsce - Magda Łaczak, Paweł Dybek, Maciej Pońc, Michał Kiełbasiński - trasa MASTERS

Jura Skałka Adventure (21-21.05. Podlesice)
VII miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek - trasa Masters

DyMnO (29-30.05. Nieporęt)
I miejsce - Igor Błachut, Michał Kiełbasiński (trasa ekstremalna)

Timex Rajd 360° (04-06.06. Jelenia Góra)
VIII miejsce - Marcin Krasuski (jako Funexsports)

On-Sight Adventure Race (02-04.07. Gorzów Wielkopolski)
III miejsce - Sabina Rzepka, Marcin Krasuski (trasa SPEED, miksy)

CZAR (17-22.08. Ledeč nad Sazavou, Czechy)
V miejsce - Igor Błachut (jako OpavaNet/Tilak/Merida)

Multi Sport Challenge (28.08. Radków, schronisko Pasterka)
I miejsce (Kategoria MIX), II miejsce (Kategoria OPEN) - Magda Łączak, Paweł Dybek

Hi-Tec (Bielsko-Biała, 04-05.09)
I miejsce (generalka, mix) - Magda Łączak, Paweł Dybek - trasa Masters
III miejsce - Marcin Krasuski, Piotr Łobodziński
IV miejsce - Maciej Pońc, Michał Kiełbasiński

Adventure Race Montenegro (Czarnogóra, 1-3.10)
I miejsce - Igor Błachut, Michał Kiełbasiński, Maciej Marcjanek, Marcin Zdziebło (jako Lurbel Adventure/Team 360° Poland)

Mistrzostwa Polski AR (Elbląg, 20-24.10.)
I miejsce - Igor Błachut, Ulrike Fuhrmann, Michał Kiełbasiński, Maciej Marcjanek

Ranking NZARP - II miejsce

Cykl AREuroseries - III miejsce

 

Rekreacja nierajdowa:

AST Winter Trophy (zawody na rakietach śnieżnych, 08-10.01. Turbacz)
III miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (MIX)

Trans Slovenija 2010 (ultramaraton biegowy, 220 km w 4 dni, 11-14.02. Słowenia)
III miejsce - Irek Waluga

MP w Narciarskim Biegu na Orientację (19-21.02. Jakuszyce)
I miejsce - (sztafeta, krótki dystans) - Klara Żerdzicka
II miejsce - (sprint, dystans klasyczny) - Klara Żerdzicka

III Rajd Dolnego Sanu (100 km pieszo, 19-21.03. Ulanów)
IV miejsce - Marcin Krasuski

VII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT (14-16.05. Limanowa)
VI miejsce - Marcin Krasuski

DyMnO (29-30.05. Nieporęt)
II miejsce - Klara Żerdzicka (trasa rowerowa, 30 km)
VI miejsce - Marcin Krasuski (trasa rowerowa, 100 km)

Bieg Rzeźnika (75 km pieszo, 04.06. Komańcza-Ustrzyki Górne)
I miejsce: miksy, II miejsce: generalka - Magda Łączak, Paweł Dybek

Lenie w Terenie (mini rajd solo, 90 km, 18.06. Siedlce-Skórzec)
I miejsce - Marcin Krasuski (trasa Hard)

BikeOrient (170 km na rowerze, 26.06. okolice Zgierza)
IV miejsce - Marcin Krasuski (trasa Giga)

Funex Orient (100 km na rowerze, 10.07. Mława)
IX miejsce - Marcin Krasuski

Star Polish Open (Żeglarskie MP w olimpijskiej klasie Star, 15-18.07. Gdynia)
IV miejsce - Tomasz Holc, Dariusz Urbanowicz (brązowy medal MP)

Grand Prix Gór Świętokrzyskich w biegach górskich (15.08, Bałtów)
I miejsce - Magda Łączak (panie)
V miejsce - Paweł Dybek (generalka)

DInO Trophy (doba imprez na orientację, 20-22.08. Brodnica)
I miejsce - Marcin Krasuski

Mountain Marathon - cykl zawodów w biegach górskich (5 imprez)
klasyfikacja generalna:
I miejsce - Magda Łączak (kategoria WOMEN SENIOR)
III miejsce - Paweł Dybek (kategoria MEN SENIOR)

Odyseja Jesienna (02-03.10, Gródek n/Dunajcem)
II miejsce (MIX), IX miejsce (generalka) - Klara Żerdzicka, Patrycja Lejk (trasa rekreacyjna)

5 Beskydských Vrcholů (ok. 130 km pieszo, 15-17.10. Čeladná, Czechy)
III miejsce - Igor Błachut, Marek Navratil (jako OpavaNet/Tilak)

III Maraton Beskidy (42 km, 07.11. Przybędza)
II miejsce - Irek Waluga

XII Cross Beskidzki (5 i 17 km, 07.11. Węgierska Górka)
I miejsce - Magda Łączak
VI miejsce - Paweł Dybek

GEZnO (13-14.11. Ujsoły)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek (kat. MIX)
III miejsce - Klara Żerdzicka, Patrycja Lejk (kat. KK)

Tylko dla warszawiaków (20.11. Warszawa)
I miejsce - Marcin Krasuski (trasa długa, 70 km)

Nawigator (100 km pieszo, 26-27.11. Mińsk Mazowiecki)
II miejsce - Marcin Krasuski

Pražska Stovka (120 km pieszo, 03-05.12. Czechy)
I miejsce - Irek Waluga