Wyniki w roku 2012

2008   2009   2010   2011   2012   2013  2014  2015

Rajdy:

Zimowy Rajd Timex 360° (8-12.02, Zamość - Roztocze)
I miejsce - Magda Łączak, Paweł Dybek, Maciek Więcek, Michał Jędroszkowiak (jako inov-8) - trasa długa
III miejsce - Marcin Krasuski, Dawid Studencki - trasa krótka

Wertepy (13-15.04, Zbąszyń)
I miejsce - Igor Błachut, Michał Kiełbasiński - trasa Profi
III miejsce - Irek Waluga, Sabina Giełzak, Maciek Więcek, Rafał Niedźwiedziński (jako inov-8) - trasa Masters

DyMnO (13-14.05, Stare Bosewo k/Długosiodła)
I miejsce - Marcin Krasuski, Sabina Giełzak (jako orienteering.waw.pl)

Rajd Miejski 360° (13-14.05, Gliwice)
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Wamuz (jako Salewa TrailTeam)
II miejsce (kat. MV), IX miejsce (generalnie) - Maciej Pońc, Piotr Pilak

Navigatoria Adventure Race (18-20. 06, Sopot)
I miejsce - Jarek Bonk, Marek Wróbel  - trasa Speed
II miejsce - Marcin Krasuski, Sabina Giełzak (jako inov-8/orienteering.waw.pl) - trasa Masters

Rajd Czterech Żywiołów (16-17.06, Klucze)
I miejsce (mix), III miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann, Michał Kiełbasiński

Silesia Adveture Race (23-24.06, Katowice)
I miejsce - Irek Waluga, Rafał Gałuszka

On-Sight Adventure Race (06-08.07, Lubniewice)
II miejsce (mix), V miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann, Michał Kiełbasiński

Lenie w Terenie (13.10, Strzała k/Siedlec)
I miejsce (mix, generalnie) - Igor Błachut, Sabina Giełzak

 

 

Rekreacja nierajdowa:

Skorpion (50 km pieszo, 17-19.02, Batorz)
I miejsce - Dawid Studencki

Rajd Miejski Katowice (24.03)
I miejsce - Irek Waluga, Maciek Więcek

Tylko dla warszawiaków (rajd solo, 60 km, 31.03. Warszawa)
I miejsce - Igor Błachut

9. Mistrzostwa Europy w Rogainingu (5-6. 05, Poviliškis, Litwa)
II miejsce (mix), IV miejsce (open) - Sabina Giełzak, Marcin Krasuski (jako orienteering.waw.pl)

Rudawska Wyrypa (4-6.05, Karpniki)
VII miejsce - Dawid Studencki (trasa piesza 100 km)

Mistrzostwa Polski w żeglarskiej klasie Star (30.6-1.7, Gdynia)
II miejsce - Tomasz Holc, Dariusz Urbanowicz

Mistrzostwa Półkuli Wschodniej w kl. Star (1-7.7, Gdynia)
V miejsce - Tomasz Holc, Dariusz Urbanowicz

Maraton Gór Stołowych (07.7, Góry Stołowe-Szczeliniec)
II miejsce (kobiety), XVII miejsce (generalka) - Magda Łączak
IV miejsce - Paweł Dybek

Tropy Europy (21.07., Warszawa)
I miejsce - Irek Waluga (jako Salewa TrailTeam)

10. Mistrzostwa Świata w Rogainingu (31.08-01.09., Přebuz, Czechy)
III miejsce (miksy), XVI miejsce (generalka) - Sabina Giełzak, Marcin Krasuski

Ultra-Trail du Mont Blanc (31.08-02.09, Chamonix, Francja)
VI miejsce (kobiety), LXII miejsce (generalka) - Magda Łączak
XVIII miejsce - Paweł Dybek

Wyzwanie (Simoradz k/Skoczowa, 31.08-01.09)
I miejsce - Maciej Pońc (trasa piesza 100 km)

Mordownik (15.09, Myślenice)
I miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (ex aequo)
X miejsce - Dariusz Urbanowicz (trasa  rowerowa, 100 km)

Odyseja Jurajska (6-7.10, Krzeszowice)
II miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (kategoria MM)

GEZnO (10-11.11, Pcim)
I miejsce - Sabina Giełzak, Marcin Krasuski (jako inov8/orienteering.waw.pl) - kategoria MIX
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz (jako Team 360/SALEWATrailTeam) - kategoria MM
II miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak - kategoria VMM1
VII miejsce - Klara Żerdzicka, Patrycja Lejk - Kategoria KK

Mini Nocna Masakra (1.12, Bystrzyce k/Oławy)
I miejsce - Irek Waluga