Wyniki w roku 2014

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015

Rajdy:

I Zimowy Rajd Czterech Żywiołów (17-19.01. Klucze)
I miejsce  - Sabina Giełzak, Marcin Krasuski (kat. MIX)
VI miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (Kat. MM)

Zimowy Rajd 360° (4-9.02. Mazury, Puszcza Borecka)
I miejsce (MIX), III miejsce (generalnie) - Sabina Giełzak, Marcin Krasuski (trasa krótka)

II Zagłębiowski Rajd Przygodowy (22.02, Dąbrowa Górnicza)
II miejsce - Ireneusz Waluga, Łukasz Warmuz (jako pomarańcz, pomarańcza, krzesło) - (kat. MM)
III miejsce - Joanna Marek, Maciej Pońc (kat. MIX)

Rajd Miejski Katowice (12.04, Katowice)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Maciej Więcek

AREC (Mistrzostwa Europy w Rajdach Przygodowych; 29.04-04.05, Turcja)
XIII miejsce - Ulrike Fuhrmann (jako Team Endurancelife)

Rajd Miejski 360º (10-11.05, Gliwice)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Łukasz Warmuz
XIV miejsce (generalnie), I miejsce (kat. MV) - Maciej Pońc, Piotr Pilak
XVI miejsce - Michał Szypliński, Tomasz Błaszczyk (jako Szwagier&Szwagier Team 360°)

ZaDyMnO (17.05, Stara Wieś k/Otwocka)
II miejsce (generalnie), I miejsce (MIX) - Karolina Pacek, Dariusz Bogumił (jako Team 360°/Ihaha)

Poznańska Bimba (24.05, Poznań)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Łukasz Warmuz

V Rajd Czterech Żywiołów (06-08.06, Klucze)
II miejsce (trasa Open) - Maciej Pońc, Piotr Pilak

Vilnius Challenge (07.06, Wilno)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Łukasz Warmuz

ARS (20-22.06, Słowenia)
X miejsce - Ulrike Fuhrmann (jako Perpetuum Team)

Rajd Konwalii (1-2.08, Mochy)
I miejsce (MIX), II miejsce (generalnie) - Magda Gruziel, Dariusz Bogumił

CZAR (21-24.08, Czechy)
IX miejsce - Ulrike Fuhrmann (jako Perpetuum Team + Ulrike)

Nadwiślański Rajd Przygodowy (06.09, Czechowice-Dziedzice)
I miejsce - Agnieszka Solik, Ireneusz Waluga

Lenie w Terenie (25.10, Wólka Proszewska)
I miejsce (mix), IV miejsce (generalnie) - Magda Gruziel, Dariusz Bogumił
III miejsce (generalnie) - Ireneusz Waluga , Stanisław Odróbka (jako Nonstop Adventure)
III miejsce (mix), XI miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann , Piotr Kwiatek (jako Strangers)

Rajd Miejski 360° Warszawa (15-16.11, Warszawa)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Łukasz Warmuz
I miejsce (kat. MV), IV miejsce (generalnie) - Maciej Pońc, Piotr Pilak
I miejsce (kat. MIXV), XIV miejsce (generalnie) - Ulrike Fuhrmann , Michał Kiełbasiński
II miejsce (kat. MIX), V miejsce (generalnie) - Karolina Pacek, Dariusz Bogumił
II miejsce (kat. MIXV), XXIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak, Andrzej Krochmal (jako OrienTuzy)
IV miejsce (kat. MIXV), XXXIV miejsce (generalnie) - Ula Trykozko, Jan Cegiełka (jako Nenufary)

Funex Orient (28-30.listopada, Zawoja)
I miejsce - Magda Gruziel, Dariusz Bogumił (jako Tetrahedron/Team 360)
IV miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak

Orientacja sportowa:

Puchar Warszawy i Mazowsza w Narciarskim Biegu na Orientację (cykl zawodów)
I miejsce - Karolina Pacek (K-21)
I miejsce - Ula Trykozko (K-40)
II miejsce - Jacek Mróz (M-55)
III miejsce - Piotr Buciak (M-21)
V miejsce - Zuzanna Szymańska (K-21)
VI miejsce - Michał Szypliński (M-21)

FalInO (zimowy cykl zawodów na orientację)
I miejsce - Karolina Pacek (Open K)
II miejsce - Igor Błachut (Open M)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (Open K)
VII miejsce - Ula Trykozko (Open K)
VIII miejsce - Marcin Krasuski (Open M)
XII miejsce - Olgierd Błachut (AM)

Wrocław Night O-Fight (cykl zawodów)
II miejsce - Kornel Jaskuła (MS)

Warszawa Nocą (cykl zawodów)
II miejsce - Karolina Pacek (K 20)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K 30)
V miejsce - Ula Trykozko (K 40)
VI miejsce - Katarzyna Polak (K 40)

Śląska Liga Zimowa (cykl zawodów na orientację, Polska-Czechy)
I miejsce - Irek Waluga (M-21)

Długodystansowe Mistrzostwa Śląska w BnO (Brynek, 22.03)
IV miejsce - Irek Waluga (M-21)

MTBO Mazovia Cup 2014 (Stara Wieś, 25-27.04)
II miejsce - Karolina Pacek (K 21)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Adam Wroniak (M 40)

Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - sprint (07.06, Warszawa)
VI miejsce - Zuzanna Szymańska (K-35)
VIII miejsce - Ula Trykozko (K-40)
XXIV miejsce - Karolina Pacek (K 21)

Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - middle (08.06, Młodzieszyn k/Sochaczewa)
IV miejsce - Igor Błachut (M-40)
V miejsce - Zuzanna Szymańska (K-35)
IX miejsce - Ula Trykozko (K-40)
XXXV miejsce - Karolina Pacek (K 21)

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (19-22.06, Lipowy Most)
Sprint:
I miejsce - Ula Trykozko (K-40)
III miejsce (MP), IV miejsce (otwarte MP) - Adam Wroniak (M 40)
IV miejsce (MP), X miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek (K 21)
V miejsce (MP), IX miejsce (otwarte MP) - Piotr Buciak (M-21)
VII miejsce (MP), XII miejsce (otwarte MP) - Dariusz Bogumił (M-21)
VIII miejsce (MP), XIII miejsce (otwarte MP) - Marcin Krasuski (M-21)
XI miejsce (MP), XVI miejsce (otwarte MP) - Igor Błachut (M-21)

Sztafety:
I miejsce (MP), II miejsce (otwarte MP) - Piotr Buciak, Dariusz Bogumił (ME)
I miejsce (MP), IV miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek, Ula Trykozko (KE)

Dystans klasyczny:
I miejsce - Ula Trykozko (K-40)
III miejsce (MP), VII miejsce (otwarte MP) - Piotr Buciak (M-21)
IV miejsce (MP), V miejsce (otwarte MP) - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce (MP), X miejsce (otwarte MP) - Igor Błachut (M-21)
VII miejsce (MP), XII miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek (K 21)
VII miejsce (MP), XI miejsce (otwarte MP) - Dariusz Bogumił (M-21)
IX miejsce (MP), XIV miejsce (otwarte MP) - Marcin Krasuski (M-21)
IX miejsce (MP), XIV miejsce (otwarte MP) - Zuzanna Szymańska (K-21)

Dystans średni:
I miejsce - Ula Trykozko (K-40)
IV miejsce (MP), VIII miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek (K 21)
V miejsce (MP), X miejsce (otwarte MP) - Piotr Buciak (M-21)
V miejsce (MP), VI miejsce (otwarte MP) - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce (MP), X miejsce (otwarte MP) - Zuzanna Szymańska (K-21)
VI miejsce (MP), XI miejsce (otwarte MP) - Igor Błachut (M-21)
VII miejsce (MP), XI miejsce (otwarte MP) - Dariusz Bogumił (M-21)

Sztafety mieszane:
I miejsce (MP), IV miejsce (otwarte MP) - Anna Kamińska, Piotr Buciak (seniorzy)
II miejsce - Ula Trykozko, Adam Wroniak (weterani)
III miejsce (MP), IX miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek, Igor Błachut
VI miejsce (MP), XII miejsce (otwarte MP) - Zuzanna Szymańska, Dariusz Bogumił

Scorelauf:
I miejsce - Ula Trykozko (K-40)
II miejsce (MP), III miejsce (otwarte MP) - Adam Wroniak (M 40)
III miejsce (MP), V miejsce (otwarte MP) - Dariusz Bogumił (M-21)
IV miejsce (MP), VI miejsce (otwarte MP) - Igor Błachut (M-21)
V miejsce (MP), IX miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek (K 21)

Puchar Podlasia w RJnO (19-22.06, Lipowy Most)
I miejsce - Ula Trykozko (K-40)
IV miejsce - Adam Wroniak (M 40)
V miejsce - Dariusz Bogumił (M-21)
VI miejsce - Igor Błachut (M-21)
IX miejsce - Karolina Pacek (K 21)

33. Puchar Wawelu (9-13.07, Złoty Potok)
IV miejsce - Igor Błachut (M-40)
VIII miejsce - Ula Trykozko (K-40)
X miejsce - Bartłomiej Krasuski (M-40)

33. Grand Prix Polonia (15-17.08, Puławy-Parchatka)
IX miejsce - Karolina Pacek (K-21)

VIII Grand Prix Pomorza (22-24.08, Gdynia)
IV miejsce - Karolina Pacek (K-21)
IX miejsce - Bartłomiej Krasuski (M-40)

WMTBOC (Mistrzostwa Świata w RJnO - 24-31.08, Białystok-Supraśl)
LXXI miejsce (sprint) - Piotr Buciak (ME)
LXXVII miejsce (middle) - Piotr Buciak (ME)
LI miejsce (long) - Piotr Buciak (ME)

WMMTBOC (Mistrzostwa Świata Weteranów w RJnO - 24-31.08, Białystok - Supraśl)
XXXVI miejsce (sprint) - Adam Wroniak (M-40)
XXXVIII miejsce (middle) - Adam Wroniak (M-40)
XL miejsce (long) - Adam Wroniak (M-40)

Mistrzostwa Warszawy w Sztafetach Sprinterskich (13.09, Warszawa)
IV miejsce - Karolina Pacek, Igor Błachut (KM 21)
VII miejsce - Ula Trykozko, Bartłomiej Krasuski (KM 35)

Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej (13-14.09, Wrocław)
I miejsce - Marcin Krasuski (konkurencja Temp-O)
IV miejsce - Marcin Krasuski (konkurencja klasyczna)

II Mistrzostwa Wrocławia w Orientacji Precyzyjnej (13-14.09, Wrocław)
III miejsce - Marcin Krasuski

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Nocnym BnO (27.09, Zbójna Góra)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K-35)

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (26-28.09, Brynek)
Long:
II miejsce - Karolina Pacek (K-21)
III miejsce - Adam Wroniak (M-40)
V miejsce - Ula Trykozko (K-40)
IV miejsce (MP), V miejsce (Open) - Dariusz Bogumił (M-21)
VII miejsce (MP), VII miejsce (Open) - Łukasz Senderek (M-21)
Scorelauf:
I miejsce - Karolina Pacek (K-21)
III miejsce (MP), IV miejsce (Open) - Łukasz Senderek (M-21)
IV miejsce - Ula Trykozko (K-21)
IV miejsce - Adam Wroniak (M-40)
IV miejsce (MP), V miejsce (Open) - Dariusz Bogumił (M-21)

Szybki Mózg (cykl zawodów sprinterskich BnO w Warszawie); klasyfikacja generalna
IV miejsce - Karolina Pacek (K-21)
IV miejsce - Zuzanna Szymańska (K-30)
IV miejsce - Ula Trykozko (K-40)
VIII miejsce - Dariusz Bogumił (M-30)
X miejsce - Igor Błachut (M-40)
XI miejsce - Magda Gruziel (K-30)
XI miejsce - Jacek Mróz (M-50)
XIII miejsce - Katarzyna Polak (K-40)
XX miejsce - Paweł Ulbrych (M-40)

XXXV Mistrzostwa Polski w Nocnym BnO (4.10, Wiązowna)
IV miejsce - Zuzanna Szymańska (K-35)
IV miejsce - Dariusz Bogumił (M-35)
V miejsce - Ula Trykozko (K-40)
V miejsce - Igor Błachut (M-40)
XVIII miejsce - Karolina Pacek (K-21)

Mistrzostwa Śląska w Sztafetowym BnO (11.10, Jastrzębie)
II miejsce - Ireneusz Waluga (jako Eventyr Team)

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Sprinterskim BnO (19.10, Warszawa)
II miejsce - Igor Błachut (M-35)
III miejsce - Ula Trykozko (K-35)

Puchar Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację' 2014 (cykl zawodów)
I miejsce - Karolina Pacek (K-21)
I miejsce - Marcin Krasuski (M-40)
II miejsce - Ula Trykozko (K-40)
II miejsce - Piotr Buciak (M-21)
II miejsce - Jacek Mróz (M-50)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K-21)
III miejsce - Dariusz Bogumił (M-21)
IV miejsce - Klara Żerdzicka (K-40)
IV miejsce - Igor Błachut (M-21)
IV miejsce - Adam Wroniak (M-40
V miejsce - Łukasz Senderek (M-21)
VI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M-40)
VIII miejsce - Magda Gruziel (K-21)
IX miejsce - Olgierd Błachut (M-10)
XIII miejsce - Paweł Ulbrych (M-40)
XVII miejsce - Roch Błachut (M-12)
XXX miejsce - Michał Szypliński (M-21)
LIV miejsce - Dariusz Urbanowicz (M-21)

Bielsko-Biała Nocą (cykl zawodów)
I miejsce - Irek Waluga (kat. Profi-M)

Ranking Klubowy PZOS w Orientacji Precyzyjnej
III miejsce - Team 360 Stopni

Klubowe Mistrzostwa Polski w RJnO
IV miejsce - Team 360 Stopni

Drużynowy Puchar Polski w RJnO
I miejsce - Team 360 Stopni

Rekreacja pozostała:

Ełcka Zmarzlina (50 km pieszo, 04.01, Ełk)
I miejsce (kobiety) - Magda Gruziel

XXV Warszawski Triathlon Zimowy (18.01, Warszawa)
V miejsce (kategoria K 20), XI miejsce (kobiety) - Karolina Pacek

Icebug Winter Trail (roganing 6 h, 15.02. Gorce)
III miejsce (kobiety) - Magda Gruziel
IV miejsce - Maciej Pońc
XVI miejsce - Ireneusz Waluga

Złoto dla Zuchwałych (100 km na rowerze, 22.02, Łabiszyn)
I miejsce (kobiety) - Magda Gruziel

Zimowy Ultramaraton Karkonoski (52 km, 08.03. Karkonosze)
XI miejsce (kobiety) - Ulrike Fuhrmann

Mikrorajd#3 (26.03. Kraków)
II miejsce (solo) - Maciej Indyka

Bike Orient (05.04. Szczepocice k/Radomska; trasa piesza, 50 km)
I miejsce - Jerzy Lekki
III miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (ex aequo)
I miejsce (kobiety) - Katarzyna Polak
I miejsce (zespołowo) - Team 360º

47. ERnO Harpagan (21.04, Bożepole Wielkie, trasa 200km na rowerze)
III miejsce (kobiety) - Magda Gruziel
VI miejsce (generalnie) - Piotr Buciak

Beskidzka 160 na Raty (edycja wiosenna); (26.04. Goleszów; 85 km pieszo)
VIII miejsce (generalnie), III miejsce (kat. M-40) - Maciej Pońc

Irokez (Mistrzostwa Polski w Rogainingu); (26-27.04, Żelazko k.Ogrodzieńca)
III miejsce - Ireneusz Waluga, trasa 6h

WiMnO 2014 (23-25.05, Serpelice; zawody PP w Marszach na Orientację)
I miejsce - Zuzanna Szymańska, Marcin Krasuski - trasa TZ

Pruchnickie Harce Rowerowe (24.05, Helusz; 100 km na rowerze)
II miejsce - Łukasz Senderek
IV miejsce - Piotr Buciak

Leśne Dukty (01.06, Złotów; 130km na rowerze)
II miejsce - Piotr Buciak
XIII miejsce - Łukasz Senderek
XXXII miejsce (generalnie), III miejsce (kobiety) - Karolina Pacek

Krwawa Pętla (14.06, 250 km bike&run wokół Warszawy)
III miejsce - Ulrike Fuhrmann (jako The Fast 4 Entre.pl Team)

Mazurskie Tropy (14.06, Gietrzwałd)
II miejsce (kobiety), VIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa piesza, 50 km)
IV miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 130 km)

Grassor (21-22.06, Lubrza; 300 km na rowerze)
I miejsce (kobiety), VII miejsce - Magda Gruziel

Mikrorajd#6 (25.06, Siemianowice Śląskie)
I miejsce (solo) - Ireneusz Waluga

BikeOrient Jura Wieluńska (28.06, Krzeczów; 100 km rowerem)
I miejsce - Piotr Buciak
VII miejsce - Łukasz Senderek

Szaga (11-13.07, Sieraków; 150 km rowerem)
II miejsce - Piotr Buciak

Rajd Konwalii (2.08, Mochy; 100 km rowerem)
IX miejsce - Łukasz Senderek

ERnO Babie Lato (09.08, Milanówek; 30 km pieszo)
I miejsce (kobiety), IV miejsce - generalnie - Karolina Pacek

KoRNO (23.08, Dąbrowa Górnicza; 100 km rowerem)
VIII miejsce - Łukasz Senderek

Abentojra (6-7.09, Olsztyn; 100 km rowerem)
II miejsce (kobiety) - Magda Gruziel
IV miejsce (kobiety) - Katarzyna Polak

Mordownik (13.09, Jaśliska; 130 km rowerem)
I miejsce (kobiety), V miejsce (generalnie) - Magda Gruziel
III miejsce - Łukasz Senderek
I miejsce - Magda Gruziel, Łukasz Senderek (team mix)

GEMnO (13-14.09, Wojakowa)
I miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (trasa Masters)
I miejsce (kobiety), III miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa BnO - 30 km)

Galicja Orient (4-5.10, Bolęcin; 100+60 km rowerem)
I miejsce (kobiety), IX miejsce (generalnie) - Magda Gruziel

Mazowieckie Mini Tropy (11.10, Zalesie Górne; 100 km rowerem)
II miejsce - Łukasz Senderek
V miejsce - Michał Szypliński
XVIII miejsce - Jacek Mróz

48. Harpagan (17-19.10, Lipusz)
I miejsce (kobiety), IX miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa mieszana)
V miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa 200 km)

XXIII Nocne MP w Marszach na Orientację (7-9.11, Złocieniec)
III miejsce - Ula Trykozko, Marcin Krasuski
XIII miejsce - Zuzanna Szymańska, Karol Cwalina

XIII GEZnO (8-9. listopada, Hańczowa)
I miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (trasa VMM1)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów w szermierce (7.12, Warszawa)
II miejsce - Ulrike Fuhrmann (szabla kobiet, kat. 2)