ZPK w Wesołej - wesprzyjcie nasz projekt!

  Uwaga - prosimy o wsparcie! Dziś rusza głosowanie w warszawskim budżecie partycypacyjnym 2017. Podobne, jak przed rokiem, Team 360 Stopni złożył projekt. Jest to druga faza zbudowania w lasach Wesołej Zielonych Punktów Kontrolnych, czyli stworzenia map do orientacji sportowej w tej dzielnicy i udostępnienia ich wszystkim chętnym. Przypomnijmy - w ubiegłym roku z powodzeniem staraliśmy się o wdrożene do realizacji pierwszej części tego projektu. Dzięki Wam - udało się! W tej chwili gotowe są już mapy, niebawem postawone zostaną w lesie słupki, stanowiące sieć Zielonych Punktów Kontrolnych - i będzie można z tego korzystać przez cały rok. Teraz zaś zachęcamy do wsparcia drugiej części naszego projektu; TUTAJ można znaleźć wszelkie informacje.

 Ale, na wszelki wypadek, rozkład jazdy:

1. Głosowanie od dzisiaj (wtorek, 14 czerwca) do 24 czerwca (piątek). Można internetowo, można wypełnić formularz papierowy

2. Jak zagłosować? Podpowiadamy ulotką:

3. Prosimy o wsparcie w agitacji - KAŻDY głos jest da nas ważny, KAŻDY mieszkaniec Warszawy (niezależnie od wieku i dzielnicy zamieszkania) może nam pomóc. A potem korzystać z dobrych map w najpiekniejszym terene tej części Mazowsza!

 Na wszelki wypadek - podpowiadamy, który to las miałby zostać zmapowany:

 W połączeniu z tym, co już (w  ramach tegorocznego budżetu partycypacyjnego) zostało zmapowane, mielibyśmy wszystkie lasy Wesołej "w plikach". I to wszystko dostępne dla każdego... Warto nam pomóc - korzystać będziemy przecież wszyscy!

Prosimy o wsparcie projektu, dziękujemy za pomoc!

 

Komentarze