Wyniki w roku 2016

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016

Rajdy:

 

Orientacja sportowa:

Narty

Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (cykl zawodów)
I miejsce - Karolina Pacek (K 21)
I miejsce - Magda Gruziel (K 40)
I miejsce - Jacek Mróz (M 55)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
VI miejsce - Adam Wroniak (M 40)
XVI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 40)
XXIII miejsce - Piotr Buciak (M 21)
XXV miejsce - Dariusz Bogumił (M 21)

Rowery

Klubowe MIstrzostwa Polski - III miejsce

Mistrzostwa Polski (dystans klasyczny); 24.04, Zdzieszowice
I miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
II miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
III miejsce - Karolina Pacek (K 21)
III miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
III miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
V miejsce - Magda Gruziel (K 21)
VII miejsce - Adam Wroniak (M 40)

Mistrzostwa Polski (dystans średni); 26.05, Czarna Białostocka
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
II miejsce - Karolina Pacek (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Adam Wroniak (M 40)
III miejsce - Dariusz Bogumił (M 21)
IV miejsce - Krzysztof Wroniak (M 14)
V miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
V miejsce - Igor Błachut (M 21)

Grand Prix Polski, Puchar Podlasia w RJnO (26-29.05, Supraśl-Sokółka-Czarna Białostocka)
I miejsce - Karolina Pacek (K 21)
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
III miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
III miejsce - Krzysztof Wroniak (M 14)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)

Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (cykl zawodów)
I miejsce - Karolina Pacek (K 21)
I miejsce - Dariusz Bogumił (M 21)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)
IV miejsce - Łucja Ulbrych (K 12)
IV miejsce - Helena Ulbrych (K 12)
IV miejsce - Magda Gruziel (K 40)
IV miejsce - Piotr Buciak (M 21)
V miejsce - Klara Żerdzicka (K 40)
V miejsce - Jacek Mróz (M 50)
VI miejsce - Olgierd Błachut (M 10)
VI miejsce - Krzysztof Wroniak (M 12)
VIII miejsce - Katarzyna Polak (K 40)
IX miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 40)
X miejsce - Patrycja Lejk (K 21)
XII miejsce - Roch Błachut (M 12)
XXII miejsce - Igor Błachut (M 40)
LVII miejsce - Łukasz Senderek (M 21)
LVIII miejsce - Paweł Ulbrych (M 40)
LXXXV miejsce - Michał Szypliński (M 21)

Rekreacja nierajdowa:

Wiosenne 360 (2.04, Międzylesie, trasa rowerowa 100 km)
I miejsce (kobiety), VII (generalnie) - Magda Gruziel
I miejsce - Piotr Buciak
V miejsce - Łukasz Senderek

Harpagan 51 (16.04, Bytów)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa 200 km)
II miejsce (kobiety), XXXVIII (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa 200 km)
VIII miejsce (kobiety), LXXXIV (generalnie) - Karolina Pacek (trasa rowerowa 100 km)
VIII miejsce - Dariusz Bogumił (trasa rowerowa 200 km)
X miejsce - Radosław Jaroszek (trasa rowerowa 100 km)
XXIII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa 200 km)

Bike Orient (23.04, Strawczyn, trasa rowerowa, 100 km)
IX miejsce - Łukasz Senderek

Irokez (7.05, Gorenice, rogaining rowerowy, 12 h)
I miejsce (kobiety) - Magda Gruziel
XIII miejsce - Łukasz Senderek 

DyMnO (14.05, Nowogród, trasa rowerowa, 150 km)
II miejsce - Dariusz Bogumił
III miejsce - Piotr Buciak

OrientAkcja (21.05, Zofiówka, trasa rowerowa, 100 km)
VII miejsce - Łukasz Senderek

Leśne Dukty (4.06, Kujanki, trasa rowerowa 140 km)
I miejsce - Piotr Buciak 
III miejsce (kobiety), XXVIII (generalnie) - Karolina Pacek
VIII miejsce - Łukasz Senderek

Mazurskie Tropy (11.06, Nawiady, trasa rowerowa, 130 km)
I miejsce (kobiety), XVIII (generalnie) - Magda Gruziel
IV miejsce (kobiety), XXXII (generalnie) - Karolina Pacek
IX miejsce (kobiety), XLIV (generalnie) - Ula Trykozko

Grassor (18.06, Tuczna, trasa rowerowa, 300 km)
XXVI miejsce - Łukasz Senderek

Bike Orient (25.06, Taraska)
I miejsce (kobiety), VI (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa 100 km)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa 100 km)
II miejsce (kobiety), XV (generalnie) - Karolina Pacek (trasa rowerowa 100 km)
VIII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa 100 km)
IX miejsce (kobiety), LXVII (generalnie) - Urszula Trykozko (trasa rowerowa 50 km)

Szaga (15.07, Skoki, trasa rowerowa, 100 km)
I miejsce - Łukasz Senderek

Odyseja Zagnańska (20-21.08, Tumlin, trasa rowerowa 100+70 km)
III miejsce (kobiety) - Karolina Pacek

Abentojra (3.09, Ruś, trasa rowerowa, 100 km)
I miejsce (kobiety) - Magda Gruziel
II miejsce - Piotr Buciak
III miejsce (kobiety) - Karolina Pacek
VIII miejsce (kobiety) - Urszula Trykozko
XV miejsce - Łukasz Senderek

Mordownik (10.09, Pilica, trasa rowerowa, 130 km)
I miejsce (kobiety), XXI (generalnie) - Magda Gruziel
XVII miejsce - Maciej Pońc

Piachulec Orient (17.09, Dwudniaki, trasa rowerowa 130 km)
IV miejsce (kobiety), XVII (generalnie) - Magda Gruziel 

Bike Orient (8.10, Niegowa, trasa rowerowa 100 km)
III miejsce - Łukasz Senderek 

Harpagan 52 (15.10, Człuchów, trasa rowerowa, 200 km)
IV miejsce - Piotr Buciak

Silesia Race (15.10, Kuźnia Raciborska, trasa rowerowa 60 km)
III miejsce - Łukasz Senderek