Do kalendarzyka

  Wprawdzie wiadomo nie od dziś, że jeśli ktoś chce rozśmieszyć Pana Boga, to może mu opowiedzieć o swoich planach na przyszłość ( w wersji dla postępowców - rozbawiamy w ten sposób kosmos) ale, można zaryzykować. Otóż - gdyby ktoś planował w 2017 roku odwiedzić Gliwice, to mamy dwie daty do rozważenia.

  Po pierwsze - majową. O ile nic nie stanie na przeszkodzie, to Rajd Miejski odbędzie się w drugi weekend maja, czyli 13-14.05.2017. Oczywiście, coś więcej będzie można na ten temat opowiedzieć dużo później, ale poinformować nie zawadzi.

  Druga data to wrzesień. Tu zastrzeżeń jest jeszcze więcej, ale... Ale gdyby gra miejska ponownie miała dojść do skutku, to byłby to pierwszy weekend września (2-3.09.2017). 

 A tak na zachętę - proszę sobie obejrzeć, jak wygląda gliwicki Rynek w miniaturze. Fotografię podesłał kolega Wojtek P., zaś pochodzi ona z wystawy, którą w Gliwicach można sobie oberzeć przez cały rok właściwie. Kolejkowo to ekspozycja, pokazująca miasto - ale i pewne, wymyślone, miejsca - w skali 1:25. No i meta rajdu na Rynku prezentuje się, jak następuje:

  Tyle, jeśli chodzi o ogłoszenia na dzisiaj. Do usłyszenia.