Wyniki w roku 2017

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

Rajdy:

ICE Adventure Race (3-5 lutego, Szaflary; 150 km)
I miejsce (mix), II miejsce (generalnie) - Karolina Pacek, Dariusz Bogumił (jako Indywidualni Mazowsze/Team 360)

Rajd Wilczy (11 marca, Żory)
II miejsce (trasa AR Open MIX) - Hanna Szczerbik, Jakub Jaroszek

Krajna Adventure Race (17-19 marca, Złotów; 160 km)
I miejsce (MIX), VI miejsce (generalnie) - Anna Tkaczuk, Kornel Jaskuła (jako Team 360/mod-x.org)

Rajd Przygodowy Wertepy (8-9 kwietnia, Nowy Tomyśl; 120 km)
II miejsce (MIX), V miejsce (generalnie) - Anna Tkaczuk, Kornel Jaskuła (jako Team 360/mod-x.org)

Rajd 360 Stopni (29 kwietnia - 02 maja, Przemyśl, Podkarpacie)
II miejsce  - Piotr Pilak, Maciej Pońc (trasa krótka, 150 km)
IV miejsce - Kornel Jaskuła, Szymon Pietrowski (trasa krótka - jako Team 360/Navigatoria)

DyMnO (12-14 maja, Dąbrówka k/Radzymina)
II miejsce (MIX), IV miejsce (generalnie) - Dariusz Bogumił, Karolina Pacek (jako Indywidualni Mazowsze/Team 360)
V miejsce (MIX), VIII miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska, Adele Van Torhoudt (jako Team 360/OK! Sports french-ship)

Rajd Miejski Gliwice 360 (13-14 maja, Gliwice)
I miejsce (MIX), III miejsce (generalnie) - Anna Tkaczuk, Kornel Jaskuła (jako Team 360/mod-x.org)
III miejsce (MIX), XIII miejsce (generalnie) - Hanna Szczerbik, Jakub Jaroszek (jako Matura To Bzdura)
V miejsce (MIXV), LXXXII miejsce (generalnie) - Anna Bogucka-Jaroszek, Aleksandra Szczerbik (jako Teściowe)

Rajd IV Żywiołów (17-18 czerwca, Klucze)
I miejsce (trasa Extrim) - Dariusz Bogumił, Paweł Gorczyca
I miejsce (trasa AR Solo) - Maciej Pońc, Piotr Pilak (ex aequo)
IV miejsce (trasa Extrim) - Kornel Jaskuła, Szymon Pietrowski (jako Team 360/KS Koniec Kiepszczenia)

Bydgoszcz City Race (24 czerwca, Bydgoszcz)
I miejsce - Igor Błachut, Kornel Jaskuła

Orientacja sportowa:

Narty

Mistrzostwa Polski w NBnO (18-19 lutego, Josefův Důl - Czechy)
Sprint:
III miejsce (MP), XIV miejsce (generalnie) - Anna Bogucka-Jaroszek (K 45)
III miejsce (MP), XI miejsce (generalnie) - Jakub Jaroszek (M 20)

Krótki dystans:
II miejsce (MP), IX miejsce (generalnie) - Jakub Jaroszek (M 20)
IV miejsce (MP), XVII miejsce (generalnie) - Anna Bogucka-Jaroszek (K 45)

Dystans klasyczny:
I miejsce (MP), VI miejsce (generalnie) - Jakub Jaroszek (M 20)
III miejsce (MP), XII miejsce (generalnie) - Anna Bogucka-Jaroszek (K 45)

Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (klasyfikacja generalna)
I miejsce - Urszula Trykozko (K 40)
II miejsce - Michał Szypliński (M 21)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
V miejsce  - Adam Wroniak (M 40)

Bieg

Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO (8 kwietnia, Wzgórza Dylewskie)
II miejsce - Igor Błachut (M 40)
VIII miejsce - Urszula Trykozko (K 40)
XIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Mistrzostwa Polski w Sprinterskim Biegu na Orientację (3-4 czerwca, Lublin)
Sztafety:
III miejsce - Ilona Śliwczyńska, Igor Błachut (S 70) 
XVI miejsce - Urszula Trykozko, Bartłomiej Krasuski (S 70)

Indywidualnie:
III miejsce - Igor Błachut (M 40)
VII miejsce - Urszula Trykozko (K 45)
XVIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Puchar Najmłodszych (16-18 czerwca, Warszawa)
Sprint:
II miejsce - Helena Ulbrych (K 10N)
III miejsce - Olgierd Błachut (M 10R)
VIII miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 12)
XI miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 10)

Klasyk:
I miejsce - Olgierd Błachut (M 10R)
II miejsce - Wiktor Gromadzki (M 10R)
III miejsce - Mateusz Dubiński (M 10R)
IV miejsce - Julia Rejmer (K 10R)
VII miejsce - Krzysztof Lenczowski (M 10R)
IX miejsce - Helena Ulbrych (K 10N)
X miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 10)
XI miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 12)
XXVI miejsce - Łucja Ulbrych (K 12)
XXXVII miejsce - Adam Lenczowski (M 10)

Sztafety:
XIV miejsce - Jerzy Wąsiewicz (jako Spójnia Warszawa) - M 14

Klubowe Mistrzostwa Polski (20 maja, Rydzyny)
II miejsce - Igor Błachut (M 40)

Warszawska Mila (29-30 kwietnia, Stanisławów Pierwszy)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (K 21B)
VI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
VII miejsce - Urszula Trykozko (K 35)

Grand Prix Mazowsza (1-3 maja, Modlin-Choszczówka)
I miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)
IV miejsce - Urszula Trykozko (K 45)
XIV miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

XXXVI Puchar Wawelu (5-9 lipca, Klucze)
III miejsce - Igor Błachut (M 40)
IV miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 10)
X miejsce - Urszula Trykozko (K 45)
XIV miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
XXI miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 12)
XXV miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)

Warszawa Nocą (cykl zawodów, Warszawa)
IX miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
XI miejsce - Urszula Trykozko (K 40)
XXVIII miejsce - Igor Błachut (M 40)

FalInO (cykl zawodów, Warszawa)
VI miejsce - Zuzanna Szymańska (Open K)
VII miejsce - Urszula Tykozko (Open K)
XIII miejsce - Zuzanna Szymańska (BK)
XXI miejsce - Bartłomiej Krasuski (Open M)
XXVI miejsce - Jacek Mróz (Open M)

WesolInO (cykl zawodów, Warszawa)
I miejsce - Krzysztof Wroniak (AM)
I miejsce - Adam Wroniak (BM)
III miejsce - Urszula Trykozko (CK)
V miejsce - Zuzanna Szymańska (CK)
V miejsce - Bartłomiej Krasuski (CM)
VI miejsce - Helena Ulbrych (AK)
XXII miejsce - Paweł Ulbrych (CM)
XXIX miejsce - Jacek Mróz (CM)

Rowery

Mistrzostwa Polski w RJnO - sztafeta sprinterska (1 kwietnia, Nawojowa Góra)
I miejsce - Jakub Jaroszek, Radosław Jaroszek (M)
III miejsce - Hanna Szczerbik, Anna Bogucka-Jaroszek (K)
III miejsce - Tomasz Nitsch, Adam Wroniak (MV - jako Mazowsze)

MIstrzostwa Polski w RJnO - długi dystans (14 maja, Załęcze Wielkie)
II miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
III miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)
IV miejsce - Urszula Trykozko (K 40)

Klubowe MP w RJnO (1-2 kwietnia, Nawojowa Góra)
Sprint
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
II miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
II miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
II miejsce  - Radosław Jaroszek (M 21)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)
Klasyk
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
II  miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
II miejsce  - Radosław Jaroszek (M 21)
II miejsce - Adam Wroniak (M 40)

Orientacja Precyzyjna

IV Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej (27-28 maja, Świnoujście)
II miejsce (kobiety), X miejsce (generalnie) - Urszula Trykozko (Pre-O)
III miejsce (kobiety), XIII miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska (Pre-O)
V miejsce (kobiety), XVI miejsce (generalnie) - Urszula Trykozko (Temp-O)

Rekreacja nierajdowa:

X Rajd Czterech Żywiołów (21-22 stycznia, Bydlin)
I miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak - ex aequo (trasa piesza, 50 km)

Zimowe Biegi Górskie 2017 (cykl biegów przełajowych, Warszawa)
XLVIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (G 10, M 45)

Rajd Liczyrzepy (25-26 lutego, Biały Kościół)
XI miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)

Złoto dla Zuchwałych (12 marca, Cierpice)
II miejsce (kobiety), XVII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa piesza, 20 km)
X miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)

Wesołe Biegi Górskie (cykl biegów przełajowych, Warszawa)
IV miejsce - Urszula Trykozko (G 2, K 40)
V miejsce - Łucja Ulbrych (G 2, K 12)
V miejsce - Paweł Ulbrych (G 2, M 40)
VI miejsce - Helena Ulbrych (G 2, K 12)
VI miejsce - Katarzyna Polak (G 10, K 40)

Róża Wiatrów (Puszcza Zielonka, 25 marca)
V miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)

Wiosenne 360° (Warszawa-Wesoła, 1 kwietnia)
I miejsce - Paweł Ulbrych (trasa piesza, 10 km)
II miejsce (kobiety), X miejsce (generalnie) - Urszula Trykozko (trasa piesza, 25 km)
II miejsce - Dariusz Bogumił (trasa rowerowa, 100 km)
III miejsce (kobiety), IX miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska (trasa rowerowa, 50 km)
IV miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 100 km)
VII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)
XXIII miejsce - Gucio, Kajko i Darczo Urbanowicz (trasa piesza, 10 km)

Harpagan 53 (21-23 kwietnia, Cewice)
VII miejsce (trasa rowerowa, 200 km) - Dariusz Bogumił
XXXI miejsce (trasa rowerowa, 200 km) - Piotr Buciak

Bike Orient (22 kwietnia, Sokolniki)
VI miejsce - Maciej Pońc

DyMnO (12-14 maja, Dąbrówka k/Radzymina)
I miejsce (kobiety), VII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa piesza, 25 km)
I miejsce - Magda Gruziel, Paweł Słomka (trasa kajakowa)
V miejsce (kobiety), XIV miejsce (generalnie) - Urszula Trykozko (trasa piesza 25 km)

Mazurskie Tropy (10 czerwca, Orzysz)
VIII miejsce  - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 130 km)
VIII miejsce (kobiety), XXII miejsce - Zuzanna Szymańska (trasa piesza, 25 km)
IX miejsce (kobiety), IL miejsce (generalnie) - Urszula Trykozko (trasa rowerowa, 130 km)

XIII Strzeliński Rogaining - Siapula (10-11 czerwca, Niemcza)
VIII miejsce - Piotr Pilak, Maciej Pońc 

III Rajd Miejski Bielsko-Biała (25 czerwca, Bielsko-Biała)
I miejsce - Piotr Pilak, Maciej Pońc 

Bike Orient (1 lipca, Ostrowy nad Okszą)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa Giga, 100 km)
IV miejsce (kobiety), XXV miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa Mega, 50 km)
XVI miejsce - Łukasz Senderek (Giga)
XIX miejsce (kobiety), CXIII miejsce (generalnie) - Urszula Trykozko (Mega)
XIX miejsce - Maciej Pońc (Giga)
XX miejsce - Piotr Pilak (Giga)