Zapraszamy młodszych i starszych!

  Puchar Najmłodszych już za chwilę? Tak, ale ten rowerowy dopiero za trzy miesiące! Jedno się będzie zgadzać - prawie to samo miejsce. We wrześniu, w Wesołej i okolicach, o medale Mistrzostw Polski - ale przede wszystkim o sławę i splendory - będą się ścigać Zawodniczki i Zawodnicy z różnych stron  Polski i w różnym wieku... Wszystko to podczas zawodów Mazovia CuP 2017, które obejmą MP na dwóch dystansach (to dla starszaków) oraz Puchar Najmłodszych, gdzie przyszłość polskiej rowerowej orientacji ścigać się będzie aż na trzech dystansach!

 Wiele więcej jeszcze na ten temat napiszemy i pokażemy, ale - na razie - zachęcamy do odwiedzenia strony zawodów, przeczytania biuletynu (w załączniku oraz na stronie) - no i do zgłaszania się, jeśli ktoś już wie, że w ten weekend najbardziej po drodze będzie mu właśnie do Warszawy. Zapraszamy!

ZałącznikWielkość
Warszawa-wrzesien2017.pdf398.4 KB

Komentarze

Tak się dzieje, gdy człowiek

Tak się dzieje, gdy człowiek korzysta z funkcji copy-paste. Wydawało się, że wykorzystując najczęściej publikowany komunikat polskiego środowiska RJnO unikniemy baboli :)

Już niedługo będziemy podawać kolejne doprecyzowane informacje to i przy okazji poprawimy błąd.