Ostatnia prosta

  Rywalizacja we Wszechpucharze, czyli PWiMwRJnO dochodzi do fazy decydującej; przed nami XI, przedostatnia runda zmagań. Żeby było jeszcze ciekawiej - jest to zarazem finałowa runda Grand Prix dzielnicy Wawer, więc szczególnie zdeterminowane jednostki mogą powalczyć o sukcesy na dwóch frontach na raz. A to wszystko już w najbiższy weekend w wawersko-miłośniańskich lasach!

  Centrum zawodów w sobotę zlokalizowane jest trochę nietypowo, bo w środku lasu. W zależności od pogody i stanu wód gruntowych nieopodal jest takie miejsce, gdzie okresowo pojawia się i znika malutki stawik. W niedzielę już bez tego rodzaju atrakcji - czyli baza w obszarze zabudowanym. Jak zwykle, w dwa dni do pokonania są trzy trasy (sobota - sprint i średni, niedziela - klasyk). 

 Więcej informacji można znaleźć w załączonym komunikacie technicznym. Kounkat pogodowy na weekend jeszcze nie jest znany; może to i lepiej?..

ZałącznikWielkość
PWiM_RJnO_2017_Runda_11_Komunikat.pdf907.84 KB

Komentarze

W tej chwili Czarny Staw jest

W tej chwili Czarny Staw jest zapełniony wodą i wygląda super. Musiałem zaktualizować mapę bowiem jak nie ma wody wówczas można przejechać przez Staw drogą. Warto w sobotę wystartować w miarę szybko bowiem od 12:00 spodziewane są przelotne opady deszczu. Niedziela bez opadów tyle co mogę zapewnić oprócz super przygotowanych tras. Zgłoszenia zamykam jutro o 14:00 czyli jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji.