Było mokro, będzie długo. I sława czempionom!

   Wbrew nieuzasadnionym obawom, udało się rozegrać ostatnią rundę PWiMwRJnO. Tym samym, zostali wyłonieni (czy też, w pewnych przypadkach, potwierdzeni) zdobywcy Pucharu Warszawy i Mazowsza w jeżdżeniu z mapą na rowerze. W przypadku tych ostatnich zawodów bardziej zasadne byłoby określenie "brnięcie" niż "jeżdżenie", bowiem wody nie brakowało. Ani z góry, ani z dołu. Za to było zimno, więc wszyscy byli różowi (albo sinawi) z radości. Niemniej - wielkie gratulacje dla zwycięzców zarówno tych zawodów, jak i całego - trwającego od marca i obejmującego 36 imprez! - cyklu.

   Gdyby ktoś chciał sobie obejrzeć, jak wyglądały zawody w sobotę - może sobie zerknąć do galerii Silnego Studia. Co się zaś tyczy tryumfatorów Wszechpucharu, to w kategoriach głównych (czyli K/M 21) zwyciężyli Karolina Pacek i Marcin Krasuski. Brawo! My zaś cieszymy się z sukcesów naszych zawodników; w swoich kategoriach wiekowych tryumfowali bowiem: Ula Wąsiewicz (K 20 i młodsze),  Zuza Szymańska (K 40) i Jurek Wąsiewicz (M 14 i młodsi). Może zastanawiać, jak to się stało, że Ula (lat 10) opędzlowała te kategorie - ale niech to już będzie zmartwienie starszych koleżanek... Spośród naszych czempionów na podium w swoich kategoriach stanęli także Ula Trykozko i Darek Bogumił. Duma wprost rozpiera.

 Celebrować sukcesy będzie można już w ten weekend. Zakończenie sezonu MTBO, jak zwykle, rozplanowane jest na dwa etapy; w sobotę maraton (wyjątkowo solidny), zaś w niedzielę - scorelauf. I po niedzielnych wyścigach przyjdzie czas na dekoracje, uściski, wywiady - oraz na losowanie roweru. Szczegóły tej uroczystości w załączniku; zapraszamy!