Klasyfikacje 2017, kalendarz 2018. Już są!

  Uwaga, rozpocznie się od pochwał. Nikt nie zmuszał Adama Wroniaka - ani nawet nie proponował korzyści majątkowych - by skłonić go do wykonania jednej z najbardziej upier.. żmudnych czynności, czyli obliczenia tabelek za sezon 2017 w rowerowej jeździe na orientację. Było to zadanie o tyle karkołomne, że brakowało na początku właściwie większości danych - jak informacje o licencjach klubowych, zawodniczych oraz potwierdzonych protokołów z wynikami. Niemniej - Adam dał radę; tym samym możemy (jako pierwsi, rzecz jasna) opublikować klasyfikacje Drużynowego Pucharu Polski, Indywidualnego Pucharu Polski oraz Klubowych Mistrzostw Polski w RJnO w sezonie 2017! A żeby było jeszcze fajniej - dorzucamy do tego wstępny projekt kalendarza centralnego imprez rowerowych na przyszły sezon. Prezentów nigdy dość, nieprawdaż?...

 Jeśli chodzi o kalendarz - ostateczne decyzje i komunikaty w tej sprawie zapewne się pojawią niebawem. Wracając zaś jeszcze do klasyfikacji i Adama; uważny czytelnik zapewne zwróci uwagę, że buchalter rowerowego rankingu zajął 2.miejsce w kategorii M-40. Punktów miał tyle samo, co zwycięzca... No, ileż to roboty, machnąć się o ten jeden punkcik? Taki żart, piłkarski. Zacięta była też walka o wygraną w K-17 czy o drugie miejsce w M-50 (decydował siódmy wynik).

 Teraz można te wyniki przeczytać, przeanalizować - oraz, ewentualnie, zwrócić uwagę na jakieś błędy. Chociaż proponowałbym raczej słowa uznania dla Adama. Oraz gratulacje dla zwycięzców, oczywiście.

 P.S.

 Teraz trochę prywaty - moje gratulacje dla zawodników Teamu 360 Stopni, którzy dzielnie walczyli w KMP, DPP i IPP. Było dobrze, będzie - miejmy nadzieję - jeszcze lepiej :)

ZałącznikWielkość
RJnO_2017_klasyfikacje_2.pdf350.48 KB
draft CTZ RJnO 2018.pdf46.72 KB