Zaproszenia na rowery - mistrzowskie i wszechgalaktyczne

     Majówka w pełni, ale to nie powód, żeby sobie nie zaplanować startów na najbliższe dni. Albo i na trochę później. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, przypominając i informując o zawodach w RJnO, które planowane są na majowe weekendy. 

  Najpierw rzeczy najpilniesze, czyli ściganie w ten weekend. W Falenicy mozna będzie się pościgać w doborowym gronie (udział zapowiedzieli mistrzowie Polski oraz goście z Rosji) w ramach Wszechpucharu - oraz, zarazem, Grand Prix dzielnicy Wawer w MTBO. Dwa dni rywalizacji, nie ma lepszego pomysłu na spalenie majówkowych nadmiarów... Biuletyn - w załączniku.

  A jak się już ściganci podszkolą, mogą śmiało ruszać do Gliwic, by powalczyć o medale w Mistrzostwach Polski w sztafetach mieszanych. MP odbędą się 25 maja; można o nich poczytać w komunikacie, który zainteresowani znajdą w załączniku poniżej. 

  No, to przesmarować - dopieścić - i startować!

 

Komentarze

Patrzę na biuletyn

Ten biuletyn Mistrzostw Polski w sztafetach mieszanych (Gliwice, nie mylić tych zawodów z imprezami Igora), a zwłaszcza program zawodów (pkt.4) to tak na poważnie? Muszę wziąć dzień urlopu aby wystartować dopiero o 18.00? Serio? Biuro zawodów czynne tylko w godz. 15-16. I co można tam robić przez ponad 2 godziny przed startem? A impreza jest na tyle "masowa", że starty są co 30 minut i tylko pojedyncze kategorie wiekowe w danym momencie. Rozumiem start co 5 lub 10 minut, ale rozciągać sam start aż 5 kategorii na 2 godziny to chyba lekka przesada. Czyżby PK miały być po każdym starcie przestawiane aby zgadzały się z wydrukowaną mapą?

Kto skorzysta z noclegu z czwartku na piątek, zwłaszcza, że większość startów jest przewidzianych w piatek dopiero po godz. 17? Nocleg bardziej by się przydał z piątku na sobotę. No tak, to już będą inne zawody (w sobotę i niedzielę i inny organizator), o których zgodnie z ostatnim trendem na razie cicho sza ...

Ciekawe czy ktoś z organizatorów tych zawodów dotrze do tych powyższych uwag?