Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2017 (cały cykl)
4 listopada - 9 grudnia 2017, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Rafał PosmanWałbrzych
2G6 Magdalena KucińskaWarsaw Sirens-Drużyna Futbolu Amerykańskiego
3G6 Aneta MejkaRaceFighter
4G6 Renata GąsowskaDream Run
5G10 Anna Pawłowska-PojawaBYLEDOBIEC ANIN
6G2 Gizela GrabińskaAZS UW / DREAM RUN
7G6 Jacek LudwiczakWarszawa-Wesoła
8G6 Dorota GąsiorowskaŚNIĘTY SUM
9G10 Radosław KolibabskiHardcorowe Wychylylybymy
10G10 Tobiasz NowakowskiMKB Dreptak
11G10 Szymon Borowiecki BorowieckiAccenture
12G2 Kacper DziczekOżarów Mazowiecki
13G10 Robert MuchaMucha Sportowa
14G2 Ewelina WiśniewskaHardocorwe Wychylylybymy
15G10 Dariusz KrólDream Run
16G6 Kazimierz RadomskiAktywny Relaks
17G6 Mariusz AugustyniakMarki
18G2 Monika FicońWarszawa
19G10 Arkadiusz KlimekWarszawa
20G6 Ewa UrbańczykMamy ruszamy
21NW2 Zbigniew WojciechowskiNordic Walking Warszawa-Wawer i okolice
22NW2 Małgorzata WilczyńskaWarszawa
23G6 Krzysztof BieleckiProRunning Promotion
24G6 Klaudyna KurpiszZabiegani Po Uszy
25G10 Łukasz JazłockiWesoła
26G10 Piotr FalkowskiFKS PEGAZ Piaseczno
27G10 Jagoda WąsowskaFKS PEGAZ Piaseczno
28G10 Patryk LarwińskiORSINO AKD
29G6 Anna MatysiakWarszawa
30NW6 Mariola TomaszewskaFNWT
31G10 Tomasz KilimnikHardcorowe Wychylylybymy
32NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
33G6 Piotrek MiąskoMKB Dreptak
34G6 Beata MoćkoKamyk Radzymin MTB Team
35G10 Robert JusińskiWołomin
36G10 Andrzej SasinWołomin
37G6 Paweł ZakowiczTowerRunner Retro BikeAcademy.pl
38G6 Jacek OrzołKB Leniwiec Ząbki
39G10 Agnieszka ŁachWarszawa
40G10 Cezary KmiećNaprzód Młociny
41G10 Piotr CiskiSage Fundation
42G10 Michał Jankowskisks12 Jadzia
43G10 Andrzej NowickiWarszawa
44NW6 Włodzimierz WrońskiPASJA Nordic Walking
45G6 Rafał Kłosiński KłosińskiRaceFighter
46G10 Paweł LendzioszekAktywni Wegrów
47G2 Mariusz Siwiecklub InO Stowarzysze Warsaw
48NW6 Elżbieta JankowskaMDK Nordic Walking Sulejówek
49G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
50G6 Bartosz Niebielski Jr.UKS Falenica
51G10 Andrzej MazurkiewiczBieg Mazurka
52G2 Magdalena WójcikSP Celestynów
53G2 Karolina WójcikSP Celestynów
54G2 Grażyna WójcikCelestynów
55G2 Arkadiusz WójcikCelestynów
56NW6 Stanisława AntosiewiczLuLaTeam
57G10 Robert AntosiewiczLuLaTeam
58G10 Anna ChromikSiedlce
59G10 Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
60G10 Maciek PietrzakWarszawa
61G10 Ewa ZarzyckaZabiegani Po Uszy
62G10 Marek TraczykMPK Wybieganie
63G6 Jan AntonowiczJózefosław
64G6 Michał PierzchałaUNTS Warszawa
65G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
66G10 Marta MaliszewskaWarszawa
67G10 Witek SzabelakWarszawa
68G10 Renata PolkowskaZąbki
69G6 Rafał GarbatCOR TEAM
70G10 Justyna KorsTEAM Biegaj Pod Okiem Trenera
71G10 Monika MadziarskaKS Pegaz
72G10 Tomasz Sobczak SobczakSaska Kępa
73G2 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
74G6 Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
75G6 Iwona MatysiakSękocin Stary
76G2 Artur KłosińskiAZS WAT
77G2 Igor KlimekWarszawa
78G10 Marek KućWarszawa
79G10 Cezary ChmielewskiGO Sport Ak-Sped Team
80G2 Natalia KucewiczSP nr 353
81G6 Joanna ReicheWarszawa
82G10 Tomasz PłonkowskiBIEGAM NA TARCHOMINIE
83G10 Adam LeśniakByledobiec Anin
84G10 Robert LewandowskiBiegam z Radości
85G2 Łukasz KomosińskiWarszawa Wawer
86G2 Michał Komosiński JrWarszawa Wawer
87G10 Piotr TeleonJacekBiega Running Team
88G2 Tamara TeleonJacekBiega Running Team
89G2 Borys TeleonJacekBiega Running Team
90G2 Aleksander TeleonJacekBiega Running Team
91G2 Agnieszka Majcher-TeleonWarszawa
92G6 Tomasz SokołowskiURWIS BIEGA