Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2017 (runda finałowa )
9 grudnia 2017, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G6 Kamil OniskMKB Dreptak
2G2 Małgorzata BartoszewskaWarszawa
3G10 Piotr JaworskiBiegam na Zielonej Białołęce
4G10 Radosław KolibabskiHardcorowe Wychylylybymy
5G10 Małgorzata MatusiakMilanówek
6G10 Grzegorz ChojnackiZielonka
7G2 Szymon ChojnackiMUKS Zielonka
8G6 Krzysztof BieleckiProRunning Promotion
9NW6 Stanisława AntosiewiczLuLaTeam
10G10 Robert AntosiewiczLuLaTeam
11G6 Katarzyna MarcinkiewiczBÓBR TŁUSZCZ
12NW6 Sylwia RejmentowskaWarszawa Wesoła
13G2 Joanna CholewińskaRaceFighter
14G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
15G6 Jerzy AntonowiczJózefosław
16G10 Paweł ZachENTRE.PL Team
17G10 Adam StarzyńskiSTARZYNSKI.COACH-PRORUNNING PROMOTION
18G10 Marcin DymińskiBóbr Tłuszcz
19NW6 Anna KuleszaQlesh Racing Team
20NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
21NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
22G10 Marcin DulnikASICS FrontRunner Polska
23G10 Paweł ChilimoniukFalenica
24G10 Anna DobkowskaKB GALERIA Warszawa
25G10 Piotr TeleonJacekBiega Running Team
26G2 Tamara TeleonJacekBiega Running Team
27G2 Aleksander TeleonJacekBiega Running Team
28G2 Borys TeleonJacekBiega Running Team
29G2 Agnieszka Majcher-TeleonWarszawa
30G6 Krzysiek Smolińskihuka5
31G6 Tomasz SokołowskiURWIS BIEGA
32G10 Jakub PłócienniczakDream Run
33G10 Paweł ZalewskiWarszawa
34G10 Emilia OlędzkaRembertów Team
35G10 Jan NartowskiMORT!
36G6 Irek SzklarczykKruczek zbiega
37G10 Marcin SokulskiKaszanki
38G10 Rafał KlimekKaszanki
39G10 Krzysztof WasilewskiLegia Fight Club
40G10 Marcin DąbrowskiBez Faulu
41G2 Adam RybakUstanów
42G10 Emil DąbrowskiDUUST.CO
43NW6 Grażyna OmarskaPASJA Nordic Walking
44G10 Bartłomiej MiłoszKaszanki
45NW6 Anita GwarekPASJA Nordic Walking
46NW6 Wojciech NetkowskiPASJA Nordic Walking
47NW6 Joanna GałaśPASJA Nordic Walking
48G6 Marek KręcikWarszawa
49G10 Andrzej ChudeckiWarszawa
50G10 Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
51G2 Jagoda ChojnackaZielonka
52G2 Dominika ChojnackaZielonka
53G2 Mateusz ChojnackiUKS Bankówka Zielonka
54G6 Ewa MachulDream Run
55G2 Ula TrykozkoTeam 360
56G2 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
57G2 Alicja LarwińskaORSINO AKD
58G10 Filip DąbrowskiDUUST.CO
59NW6 Kazimierz WiśniewskiZgórki
60G2 Helena UlbrychTeam 360°Owieczki
61G2 Paweł UlbrychTeam 360°
62G10 Jacek MikulskiOrtoreh Team
63G10 Magdalena Nowocin-MikulskaWarszawa
64G6 Damian AdamiakSiedlce
65G10 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
66G6 Franek DumaWarszawa
67G2 Teresa MikośOtwock
68G10 Anna SzewczykowskaRunninWild