Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2018 (2. runda )
13 stycznia 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Robert DudaRowery Duda
2G6 Jacek PogorzelskiWarszawa
3G10 Łazarz KapaonCazzo Club Running Team
4NW2 Dariusz LipiecByledobiec
5G10 Wojciech WalesiakRembertów Team
6G10 Artur WronkaRadzymin Run Team
7G10 Aleksander KapaonCazzo Club Running Team
8G10 Andrzej BrzozowskiWKZ
9G10 Monika Bucewka2FM SPORTSTEAM
10G10 Stanisław Adam OlbryśKB Legionowo
11G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiTRX
12G6 Irek SzklarczykKruczek zbiega
13G10 Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
14G10 Paweł BiałySKB Kraśnik
15G10 Bartłomiej KrasuskiTeam360
16G2 Dominik DomagałaBKS WATAHA WARSZAWA
17G6 Paweł Kamiński#biegamdlasiebie
18G2 Julia OrlińskaSP 3 LEGIONOWO
19G2 Magdalena OrlińskaSP 3 LEGIONOWO
20G10 Marcin GórskiLegia Run Club
21G10 Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
22G10 Zuzanna KubickaUNTS Warszawa
23G6 Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
24G10 Dorota CzamaraJacekBiega Running Team
25G10 Leszek KielakENTRE Running
26G2 Ula TrykozkoTeam 360º
27G10 Jaroslaw PopowskiUNTS Warszawa
28G10 Paweł SołtysiakPolonia Warszawa
29G10 Grzegorz ChojnackiZielonka
30G6 Dominika ChojnackaZielonka
31G2 Szymon ChojnackiMUKS Zielonka
32G2 Jagoda ChojnackaZielonka
33NW6 Sebastian KarpińskiPolnord
34G10 Łukasz SzyszGazella Team
35G10 Jarosław KurekKU AZS WAT Warszawa
36G10 Piotr KuberaLipiec Running Team
37G6 Arkadiusz StelmaszczykOrsino AKD
38G6 Paweł CzyżkowskiMKB Dreptak
39G10 Arkadiusz PajdoszWPRunning
40G10 Mariusz ZwolińskiWarszawa
41G10 Anna JasterWarszawa
42G10 Adam WasilewskiTATOKUPA
43G10 Francesco BertinoCazzo Club Running Team
44G2 Kostek KąckiSP 115
45G10 Karol KąckiSekcja Biegowa GUS
46G10 Jan BednarskiUNTS Warszawa
47G6 Jan BednarskiUNTS Warszawa
48G10 Robert KucharskiOtwock
49NW6 Kazimierz WisniewskiZgórki
50G6 Ewa MachulDream Run
51G10 Patrycja BereznowskaWieliszew Heron Team
52G10 Ryszard WoźniakPolitechnika Warszawska
53G10 Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro Running Team
54G10 Weronika CelińskaWarszawa
55G6 Jacek PiekarskiTATOKUPA
56G10 Szymon MrówczyńskiKU AZS WAT Warszawa
57G10 Sławomir KurzawińskiKU AZS WAT Warszawa
58G10 Ilya MarchukUNTS Warszawa
59G10 Weronika PralatWarszawa
60G6 Krzysztof MatyszczakKenko
61NW2 Teresa MikośOtwock
62G6 Damian MatyszczakKenko
63G6 Dominik MatyszczakKenko
64NW2 Monika MatyszczakKenko
65G2 Roman MikośOtwock
66G2 Zuzanna DolińskaBKS WATAHA WARSZAWA
67G2 Julia DolińskaBKS WATAHA WARSZAWA
68G6 Grzegorz DolińskiBKS WATAHA WARSZAWA
69G10 Jacek MikulskiOrtoreh Team
70G10 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
71G10 Magdalena Nowocin-MikulskaNRC
72G6 Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
73G2 Bartosz StopczyńskiBKS Wataha Warszawa
74G2 Mikołaj MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
75G10 Anna SzewczykowskaRunningWild
76NW6 Stanisław JedynakPasja NW
77G6 Zuzanna SzymańskaTeam 360º
78G2 Helena UlbrychTeam 360⁰ Owieczki
79G2 Łucja UlbrychTeam 360°