Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2018 (3. runda )
27 stycznia 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Łazarz KapaonCazzo Club Running Team
2G10 Pawel KlimczakWarszawa
3G10 Wojciech WalesiakRembertów Team
4G10 Artur WronkaRadzymin Run Team
5G10 Andrzej BrzozowskiWKZ
6G6 Maria WolińskaMamy Ruszamy
7G10 Dorota CzamaraJacekBiega Running Team
8G10 Łukasz SzyszGazella Team
9G6 Paweł CzyżkowskiMKB Dreptak
10G6 Ewa ŁukowskaOstrołęka
11G6 Anita OsialOsialTeam
12G6 Mariusz OsialOsialTeam
13G6 Inga DudekWarszawa
14G10 Andrzej ChudeckiWarszawa
15G10 Stanisław Adam OlbryśKB Legionowo
16G10 Paweł BiałySKB Kraśnik
17G6 Grzegorz TomkiewiczTATOKUPA
18G6 Jacek PiekarskiTATOKUPA
19G2 Michael Rabtihehe
20G2 Andrzej FabisiakRozbiegany Sulejówek
21G2 Ewa FabisiakRozbiegany Sulejówek
22G10 Aleksander KapaonCazzo Club Running Team
23G10 Tomasz OrlińskiBHP ORLINSCY
24G2 Magdalena OrlińskaSP 3 LEGIONOWO
25G2 Julia OrlińskaSP 3 LEGIONOWO
26G10 Wojciech DudekPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
27G6 Tomasz ChorośPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
28G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
29G2 Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
30G2 Maja MajewskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
31G2 Sonia KubickaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
32G10 Przemysław ChmielAlbatrosy
33NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
34NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
35G10 Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
36G10 Bartłomiej KrasuskiTeam 360
37NW6 Włodzimierz WrońskiPASJA Nordic Walking
38G10 Michał JankowskiSKS12 JADZIA
39G6 Marcin PrędkiWarszawa
40G10 Agnieszka NawrotRozbiegany Sulejówek
41G10 Sławomir ŚwiderskiOkuniew
42G10 Tamara MielochPodkowa Leśna
43G6 Paweł Kamiński#biegamdlasiebie
44G2 Kostek KąckiSP 115
45G10 Karol KąckiSekcja Biegowa GUS
46G6 Michal PasennikWarszawa
47NW6 Kazimierz WisniewskiZgorki
48G10 Arkadiusz PajdoszWPRunning
49G10 Mateusz Milewskibędzie dobrze albo niedobrze
50NW6 Sebastian KarpińskiPolnord
51G10 Hubert SkrzypczakRunningPowerPlay
52G10 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
53G6 Julia MianowskaUNTS Warszawa
54G6 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
55G2 Antonina MianowskaUNTS Warszawa
56G6 Zuzanna SzymańskaTeam 360º
57G10 Anna SzewczykowskaRunningWild
58G10 Kazimierz ZawiślakDzikie Dziki
59NW6 Joanna GałaśPASJA Nordic Walking
60NW6 Krystyna SakowskaPASJA Nordic Walking
61G10 Jacek MikulskiOrtoreh team
62G10 Grzegorz BanaszekWarszawa
63G6 Katarzyna KapaonCazzo Club Running Team
64G6 Bartosz KołakowskiCazzo Club Running Team
65G10 Mariusz ZwolińskiWarszawa
66G6 Damian MatyszczakKenko
67G6 Krzysztof MatyszczakKenko
68G6 Dominik MatyszczakKenko
69G10 Magdalena Nowocin-MikulskaNRC
70G10 Jakub SieczakMIKRUS YOLO KENJI RUNNING TEAM
71G10 Mariusz MyśliwiecFastFurious
72G2 Sylwia KrawczykKobiety Biegają
73NW2 Barbara KrawczykSulejówek
74NW2 Stanisław KrawczykSulejówek
75NW2 Monika MatyszczakKenko
76G10 Weronika CelińskaByledobiec Anin
77G10 Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro Running Team
78G2 Helena UlbrychTeam 360°Owieczki
79G2 Łucja UlbrychTeam 360°
80G2 Paweł UlbrychTeam 360°
81G10 Paweł StarzyńskiAnnarun
82G6 Ewa MachulDream Run
83G6 Jakub PłócienniczakDream Run
84G10 Andrzej KapaonCazzo Club Running Team
85G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
86G10 Arkadiusz WąsikBiegusiem.pl
87G2 Ula TrykozkoTeam 360