Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2018 (4. runda )
10 lutego 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Łazarz KapaonCazzo Club Running Team
2NW2 Dariusz LipiecByledobiec
3G10 Pawel KlimczakWarszawa
4G10 Artur WronkaRadzymin Run Team
5G10 Andrzej BrzozowskiWKZ
6G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiTRX
7G6 Maria WolińskaMamy Ruszamy
8G10 Łukasz SzyszGazella Team
9G6 Paweł CzyżkowskiMKB Dreptak
10G6 Ewa ŁukowskaOstrołęka
11G2 Marlena KomonskaWarszawa
12G10 Przemysław ChmielAlbatrosy
13G10 Dariusz WieczorekWarszawa
14G2 Andrzej FabisiakRozbiegany Sulejówek
15G10 Szymon ZaworskiPolsat Biega
16G10 Mariusz MyśliwiecFastFurious
17G10 Paweł BiałySKB Kraśnik
18G6 Paweł Kamiński#biegamdlasiebie
19G10 Aleksander KapaonCazzo Club Running Team
20G10 Andrzej KapaonCazzo Club Running Team
21G10 Bartłomiej KrasuskiTeam 360
22NW6 Stanislaw Jedynakpasja nordic walking
23NW2 Lilla Wierzbapasja nordic walking
24G6 Jacek PiekarskiTATOKUPA
25NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
26NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
27G6 Grzegorz TomkiewiczTATOKUPA
28G10 Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
29NW6 Sebastian KarpińskiPolnord
30G10 Anna EngelStella Team
31G10 Michał JankowskiSKS12 JADZIA
32G6 Zuzanna SzymańskaTeam 360º
33G10 Hubert Daniel SkrzypczakRunningPowerPlay
34NW2 Mariusz SiwiecKlub InO Stowarzysze
35G6 Tomasz Pryjmafunexsports
36G6 Katarzyna Pryjmafunexsports
37NW6 Włodzimierz WrońskiPASJA Nordic Walking
38NW6 Karolina WłodarskaPasja Nordic Walking
39G2 Ula TrykozkoTeam 360º
40G10 Grzegorz ChojnackiZielonka
41G2 Szymon ChojnackiZielonka
42G2 Jagoda ChojnackaZielonka
43G6 Dominika ChojnackaZielonka
44G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
45NW6 Grażyna OmarskaPASJA Nordic Walking
46G6 Michał LisTata (a)lebiega
47G10 Jaroslaw PopowskiUNTS Warszawa
48G10 Pawel SołtysiakPolonia Warszawa
49G10 Łukasz BezulskiKTS Donki
50G6 Anna KozakPiastów
51G10 Adam WojciechowskiPiastów
52G6 Jaroslaw CendrowskiZakret
53G10 Mariusz ZwolińskiWarszawa
54G2 Magdalena OrlińskaSP 3 LEGIONOWO
55G2 Julia OrlińskaSP 3 LEGIONOWO
56G10 Tomasz OrlińskiBHP ORLIŃSCY
57G2 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
58G2 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
59G6 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
60G2 Dominik DomagałaBKS Wataha Warszawa
61G10 Jan SkoupySki-OB Sternberk
62G10 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
63G6 Julia MianowskaUNTS Warszawa
64G6 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
65G2 Antonina MianowskaUNTS Warszawa
66G2 Krzysztof PoniatowskiWarszawa
67G2 Kostek KąckiSP 115
68G10 Karol KąckiSekcja Biegowa GUS
69G6 Bartłomiej GrabowskiStryki-Byki Adventure Team
70G10 Kazimierz ZawiślakDzikie Dziki
71G2 Sylwia KrawczykKobiety Biegają
72NW2 Barbara KrawczykSulejówek
73NW2 Stanisław KrawczykSulejówek
74G2 Filomena ChabieraUNTS Warszawa
75G6 Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
76G2 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
77G6 Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
78G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
79G10 Dagmara DominiakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
80G6 Tomasz ChorośPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
81G10 Sebastian BurzyńskiMPK Wybieganie
82G6 Marek MajewskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
83G2 Sonia KubickaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
84G2 Maja MajewskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
85G2 Marcel KajzerPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
86G6 Krzysztof MatyszczakKenko
87G6 Damian MatyszczakKenko
88G6 Dominik MatyszczakKenko
89NW2 Monika MatyszczakKenko
90NW2 Teresa MikośOtwock
91G2 Roman MikośOtwock
92G10 Konrad ModlińskiWarszawa
93G10 Jakub SieczakMIKRUS YOLO KENJI RUNNING TEAM
94G10 Dorota CzamaraJACEKBIEGA RUNNING TEAM
95G10 Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro Running Team
96NW6 Kazimierz WisniewskiZgorki
97G10 Jacek MikulskiOrtoreh team
98G10 Krzysztof LisakOtwock
99G10 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
100G6 Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
101G10 Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warsaw
102G2 Patryk HusakBKS Wataha Warszawa
103G6 Tomasz JankowskiTat(A) LEbiega
104G10 Marek DyjakBBL Warszawa