Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2018 (cały cykl)
6 stycznia - 17 marca 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Patryk LarwińskiOrsino AKD
2G2 Gizela GrabińskaAZS UW / DREAM RUN
3G10 Andrzej SasinWołomin
4G10 Paweł MioduszewskiJacekBiega Running Team
5G6 Beata MoćkoRowerylady.pl
6NW2 Małgorzata WilczyńskaWarszawa
7G10 Andrzej KolasaKlub J.Słowackiego
8G6 Barbara KolasaKlub J.Słowackiego
9G6 Magdalena KucińskaWesoła
10G10 Anna LedwolorzVege Runners / KS Kanałek
11G2 Bartosz WojtasikHals
12G6 Przemysław WojtasikWarszawa
13G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
14G6 Ewa UrbańczykMamy ruszamy
15G2 Adam RybakUstanów
16G10 Robert MuchaMucha Sportowa
17G10 Monika MadziarskaKS Pegaz Piaseczno
18G10 Andrzej MazurkiewiczBieg Mazurka
19G10 Marcin DąbrowskiBez Faulu
20G10 Michał WasiakPiszczac
21G10 Anna DobkowskaKB GALERIA Warszawa
22G10 Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
23G10 Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
24G10 Tomasz PłonkowskiBIEGAM NA TARCHOMINIE
25G6 Michał ChodniewiczWarszawa
26G6 Jacek LudwiczakMPK wybieganie
27G6 Beata MichalakGóra Kalwaria
28G10 Zenon BaranButaliony
29G10 Łukasz KomosińskiWarszawa Wawer
30G10 Wojtek LaszukOtwock
31G2 Michał KomosińskiWarszawa Wawer
32G10 Paweł KąckiButaliony
33G6 Krzysiek Smolińskihuka5
34G10 Mirosław SujakMKB Dreptak
35G6 Karolina SarnowskaProRunning Promotion
36NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
37G6 Katarzyna MarcinkiewiczBóbr Tłuszcz
38G10 Marcin DymińskiBóbr Tłuszcz
39G10 Jacek OrzołKB Leniwiec Ząbki
40G10 Mariusz BartosińskiWarszawa
41G10 Magdalena JasińskaButaliony
42NW6 Stanisława AntosiewiczLuLaTeam
43G10 Robert AntosiewiczLuLaTeam
44G10 Joanna OdolczykButaliony
45G10 Karolina SobczakOlsztyn
46G10 Katarzyna ŻórawskaWarszawa
47G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
48NW2 Zbigniew WojciechowskiNordic Walking Warszawa-Wawer i okolice
49G10 Piotr ŁopusińskiCazzo Club Running Team
50G10 Michał LewickiCazzo Club Running Team
51NW6 Włodzimierz WrońskiPASJA Nordic Walking
52G10 Maciej MichalskiCazzo Club Running Team
53G10 Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
54G6 Anna KsiężopolskaKlub J.Słowackiego
55G10 Gabriela MrózJedlicze
56NW2 Dariusz LipiecByledobiec
57G10 Karolina WierzbińskaKlub Sportowy SK
58G10 Dariusz Merchelkudlatyteam
59NW6 Anita GwarekPASJA Nordic Walking
60NW6 Wojciech NetkowskiPASJA Nordic Walking
61G10 Jakub ZabłockiLechici Zielonka
62G10 Dariusz WojdaDzikie Dziki
63G10 Katarzyna ZabłockaLechici Zielonka
64G10 Robert JózwikARSUN
65G6 Piotr WiaderekPędzące Żółwie
66G6 Sławomir WiaderekPędzące Żółwie
67G10 Krzysztof KrztońWarszawa
68G2 Jan AntonowiczJózefosław
69G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
70G10 Hubert LipińskiKS Kanałek
71G10 Kazimierz ZawiślakDzikie Dziki
72G10 Krystian StefańskiKS Kanałek
73G10 Marta KowielKS Kanałek
74G10 Marek TraczykMPK Wybieganie
75G2 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
76G2 Alicja LarwińskaORSINO AKD
77G2 Anna SzloserPapacha Runners
78G6 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
79G6 Bartosz Niebielski Jr.UKS Falenica
80G2 Anna KomosińskaWarszawa
81G10 Andrzej BrzozowskiWKZ
82G10 Mariusz WronaFalenica
83G10 Agnieszka MizeraBYLEDOBIEC ANIN
84G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
85G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
86G6 Katarzyna Bryłka-BartosiakTeam 360
87G6 Monika DubińskaTeam 360
88G6 Jakub RudoPGB Sportowa Paczka
89G10 Wiesław KamińskiWarszawa
90G10 Arkadiusz Szymańskiwkurw_team
91G10 Katarzyna KossakowskaPolska
92G10 Zygmunt BerdychowskiFestiwal Biegowy Krynica
93G10 Anna Pawłowska-PojawaBYLEDOBIEC ANIN
94G2 Jerzy WąsiewiczTeam 360°
95G2 Urszula WąsiewiczTeam 360°
96G2 Marzena WąsiewiczTeam 360°
97G10 Krzysztof PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
98G6 Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
99G10 Konrad KrawczykWarszawa
100G6 Rafał GarbatCOR TEAM
101G2 Antonina GarbatCOR TEAM
102G10 Łukasz JazłockiWesoła
103G2 Sylwia RadejRembertów Team
104G6 Waldemar ZdunekBóbr Tłuszcz
105G2 Edyta ZdunekBóbr Tłuszcz
106G6 Ola NitschUNTS
107G6 Joanna NitschUNTS
108G10 Tomasz NitschUNTS
109G2 Ala FolandMłody inov-8
110G2 Tymon FolandMłody inov-8
111G2 Kasia FolandMłody inov-8
112G2 Adam FolandMłody inov-8
113G10 Renata PolkowskaZąbki
114G6 Karolina LewandowskaDREAM RUN
115G6 Justyna PawilonisTeam 360
116G10 Iwona WasilewskaWarszawa
117G10 Bartłomiej ZglińskiWKURW_TEAM
118G2 Wiktor PiotrowskiOrtoreh team
119G6 Andrzej PiotrowskiOrtoreh team
120G2 Tomasz DudaWarszawa
121G10 Maciej PietrzakWarszawa
122G10 Przemysław ŚmiertkaWarszawa
123G10 Marcin DymińskiBóbr Tłuszcz