Zgłoszenia
Mazovia Cup-Mistrzostwa Polski (długi), KMP (średni)
15 - 16 września 2018, Wołomin, Kobyłka

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  Open  Open R  K 12  K 14  K 17  K 20  K 21  K 40  K 50  K 60  K 70  M 12  M 14  M 17  M 20  M 21  M 40  M 50  M 60  M 70

NrKat.ZawodnikZespółEtapWpisowe
1M 21 Dariusz BogumiłTeam 360º1,2
2M 21 Paweł SłomkaTeam3601,2
3M 21 Marek LewandowskiBydgoszcz1,2
4M 21 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2
5M 50 Tomasz LeszczyńskiWarszawa1,2OK
6M 40 Jan LenczowskiTeam 360 stopni1
7M 40 Remik NowakKS Hades Poznań1,2
8M 40 Jacek GorczycaKS Hades Poznań1,2
9K 40 Magdalena GorczycaKS Hades Poznań1,2
10K 21 Justyna Zbroja-NowakKS Hades Poznań1,2
11M 14 Krzysztof WroniakTeam 360°1,2
12M 40 Adam WroniakTeam 360°1
13M 21 Piotr BuciakTeam 360°1,2
14M 40 Bartłomiej KrasuskiTeam3601,2
15K 40 Urszula TrykozkoTeam 3601,2
16M 21 Tadeusz PiłkowskiOK!Sport Warszawa2
17M 17 Jerzy WąsiewiczTeam 360º1,2
18K 12 Urszula WąsiewiczTeam 360º1,2
19K 40 Marzena WąsiewiczTeam 360º1,2
20M 40 Piotr WąsiewiczTeam 360º1,2
21M 60 Konrad JanowskiSpójnia Warszawa1,2
22K 21 Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1,2
23K 21 Karolina PacekIndywidulanie Mazowsze1,2
24K 21 Joanna BeneszTeam 360 Stopni1,2
25M 40 Rafał BeneszTeam 360 Stopni1,2
26M 60 Janusz OlbrychtOLBnO1,2
27K 40 Teresa BugajWKS Wawel1,2
28K 21 Barbara StrugałaWKS Wawel1,2
29M 40 Tomasz BergierWKS Wawel1,2
30M 60 Andrzej GrabowiczWKS Wawel1,2
31M 70 Stanisław KruczekWKS Wawel1,2
32M 50 Piotr NiessnerWKS Wawel1,2
33K 12 Zofia NowakKS Hades Poznań1,2
34K 17 Maria NowakKS Hades Poznań1,2
35M 17 Bartosz NiebielskiUKS Falenica Warszawa1,2
36M 20 Bartosz NowakUKS Falenica Warszawa1,2
37M 21 Eduard TomaszevskiiUKS Falenica Warszawa1,2
38M 21 Sławomir KielakUKS Falenica Warszawa1,2
39M 21 Łukasz CzerniakUMKS "ORKAN" Ostróda1,2
40M 21 Witold MikielskiUMKS "ORKAN" Ostróda1,2
41M 17 Wojciech CzerniakUMKS "ORKAN" Ostróda1,2
42K 40 Marzena CzerniakUMKS "ORKAN" Ostróda1,2
43M 40 Roman CzerniakUMKS "ORKAN" Ostróda1,2
44M 50 Paweł RozwadowskiBrwinów1,2OK
45M 21 Paweł NowakowskiKTE Tramp1,2
46M 70 Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2
47Open Kamil LesiszWarszawa1OK
48K 50 Malgorzata MarczakWarszawa2
49K 17 Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
50K 17 Julia NygaUKS Kometa Gliwice1,2
51K 21 Barbara SanockaUKS Kometa Gliwice1,2
52K 14 Martyna LeśniakUKS Kometa Gliwice1,2
53M 20 Jan ByrczekUKS Kometa Gliwice1,2
54M 17 Michał TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
55M 17 Jakub KucharczykUKS Kometa Gliwice1,2
56M 50 Jan ZdanowiczUKS Kometa Gliwice1,2
57M 40 Ireneusz TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
58M 40 Bartosz NiebielskiUKS Falenica Warszawa1,2
59K 21 Monika KajzerPUKS Młode Orły1,2
60M 17 Marcel KajzerPUKS Młode Orły1,2
61Open Andrzej BatorWarszawa1,2
62M 21 Grzegorz MarcinkiewiczPUKS Młode Orły1,2
63M 17 Filip JanowskiKS Spójnia Warszawa1,2
64M 50 Piotr JanowskiKS Spójnia Warszawa1,2
65M 20 Igor KielakUKS Falenica Warszawa1,2
66M 21 Hubert KielakUKS Falenica Warszawa1,2
67M 21 Jacek WojtowiczWAT Warszawa1
68M 21 Paweł KrzemińskiWAT Warszawa1
69M 21 Franciszek GallaHKS Azymut Mochy1,2
70K 40 Alida SzymańskaUKS Falenica1,2
71M 40 Adam SzymańskiUKS Falenica1,2
72M 21 Damian KędziorekDKE1
73M 14 Jakub KubickiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
74M 14 Szymon RomanLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
75M 12 Adam DammfeldUKS Lotna Zdzieszowice1,2
76K 14 Aleksandra ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
77K 17 Nina OleśniewiczLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
78K 17 Karolina DammfeldLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
79M 17 Marcin SikorskiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
80M 17 Piotr ObstojUKS Lotna Zdzieszowice1,2
81M 17 Tomasz JachećUKS Lotna Zdzieszowice1,2
82M 17 Samuel GidelUKS Lotna Zdzieszowice1,2
83M 20 Adam ObstojLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
84M 17 Damian HylaLUKS Azymek Zdzieszowice1
85M 20 Damian HylaLUKS Azymek Zdzieszowice2
86M 14 Patryk ZapartUKS Lotna Zdzieszowice1,2
87M 40 Piotr WieczorekWarszawa1,2
88Open Piotr RydzewskiKobyłka1,2
89Open R Mateusz DubińskiTeam3602
90K 21 Monika DubińskaTeam3602
91M 17 Łukasz KołodziejczykUKS Kometa Gliwice1,2
92M 40 Janusz GliszczyńskiWolny Elektron1,2
93K 60 Krystyna GaliczBKS Wataha1,2
94K 40 Anna Bogucka-JaroszekTeam 3601,2
95Open R Kacper BartosiakTeam 3602
96Open R Marcin BartosiakTeam 3602
97M 60 Andrzej KrochmalSpójnia Warszawa1,2
98Open R Krzysztof LenczowskiTeam 3601
99Open R Adam LenczowskiTeam 3601
100Open R Karolina LenczowskaTeam 3601
101Open R Wiktor GromadzkiTeam 3602
102Open R Emil GromadzkiTeam 3602
103Open R Lena GromadzkaTeam 3602
104Open R Leszek DubińskiTeam 3602