Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2018 (1. runda )
27 października 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Tomek MikulskiUKS Filipides Teresin
2G10 Patryk LarwińskiORSINO AKD
3G2 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
4G2 Alicja LarwińskaORSINO AKD
5G10 Robert JusińskiZabiegany Wołomin
6G10 Marcin NiedźwieckiTRIWAWA
7G10 Arkadiusz ŁukasiakMińska Grupa Rowerowa
8G6 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
9G2 Gizela GrabińskaAZS UW/ MPK WYBIEGANIE
10NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
11NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
12NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
13G10 Łukasz KomosińskiWawer
14G2 Michał KomosińskiWawer
15G2 Anna KomosińskaWarszawa
16G10 Robert MuchaMucha Sportowa
17G2 Natalia KucewiczSP nr 353
18NW6 Ryszard WalczukWarszawa Niepoczytalni Team
19G2 Anna SzloserUltramatki
20G6 Adam RybakKondycja
21G6 Jakub Rudo RudoPGB Sportowa Paczka
22G10 Mariusz WronaFalenica
23G6 Anna KsiężopolskaWarszawa-Wesoła
24G10 Wojciech WaglowskiWarszawa
25G10 Justyna SadowskaSulejówek
26G6 Dorota GąsiorowskaMPK Wybieganie / Śniety Sum
27G10 Piotr CiskiWarszawa
28G10 Marek TraczykMPK Wybieganie
29G10 Maciej PietrzakWarszawa
30NW6 Karolina JakowieckaPASJA Nordic Walking
31G10 Piotr JaguszewskiSulejówek
32G10 Paweł BoratyńskiPluton Alpha
33G6 Ewa MachulDream Run
34G10 Magdalena KucińskaWesoła
35G10 Łukasz JazłockiTWDW
36G6 Łukasz ZychMarki
37G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
38NW6 Aleksandra MusiatowiczAvocado Wellness Club
39G10 Grzegorz MarchewkaKrypto Janek
40G10 Tomasz SobczakMarcin Świerc Team
41G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
42G10 Aleksandra SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
43G10 Magdalena KownackaJózefów
44G10 Piotr SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
45G6 Jacek LudwiczakMPK WYBIEGANIE
46G6 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
47G10 Marcin LasockiWarszawa
48G10 Bartłomiej MiłoszKaszanki
49G10 Karolina Kundys#WAWRZYNTEAM
50G10 Rafał KlimekKaszanki
51G10 Piotr MajTrinergy Team
52G10 Tomasz KilimnikHardcorowe Wychylylybymy
53G10 Andrzej GryczkaWarszawa
54G6 Dariusz WalczukWarszawa Niepoczytalni Team
55G10 Robert AntosiewiczLula Team
56NW6 Stanisława Urszula AntosiewiczLula Team
57G10 Michał ChodniewiczWarszawa
58G10 Leszek KielakEntre Running
59NW2 Tomasz MarczakAleksandria I
60G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
61G2 Jarosław TomaszkiewiczBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
62G2 Weronika TomaszkiewiczBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
63NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
64G10 Rafał PosmanWałbrzych
65G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
66G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
67G10 Marcin DąbrowskiBez faulu
68G10 Przemysław ChmielAlbatrosy
69G10 Tamara MielochKingrunner Ultra Team
70G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
71G10 Piotr NadrowskiKondycja
72G10 Bogdan PiątekLECHICI Zielonka
73G10 Sebastian BurzyńskiMPK Wybieganie
74G10 Magdalena PerchalukWarszawa
75G10 Tomasz CzechoskiWarszawa
76G6 Robert ZagórnyWarszawa
77G10 Marek TraczykMPK Wybieganie
78G6 Robert ZagórnyMBM Meat Food
79G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
80NW6 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
81G6 Anna ChmielowiecKB Galeria Warszawa
82G10 Paulina MajszczykHardcorowe Wychylylybymy
83NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
84NW6 Alina Węcławiak Węcławiakmors
85G10 Bartłomiej KrasuskiTeam360
86G10 Robert LewandowskiBiegam z Radości
87G10 Andzej KapaonCazzo Club Running Team
88G10 Anna MatysiakWarszawa
89G10 Malwina BanaśPustelnik
90G10 Rafał PrątnickiWarszawa
91G10 Filip GałuszkaKokszka36Team
92G10 Cezary MaliszewskiDenat Warszawa
93NW2 Teresa MikośOtwock
94NW2 Roman MikośOtwock
95G2 Asia LutomirskaAZS AWF WARSZAWA
96G10 Dorota TalajkoWarszawa
97G2 Daria ChmielWarszawa
98G10 Robert BubelMarysin Wawerski
99G10 Marcin SujakMinsk Mazowiecki
100G10 Edward SujakMinsk Mazowiecki
101G10 Andrzej Mazurkiewicz MazurkiewiczBieg Mazurka
102G10 Artur RoznerPiaseczno
103G10 Ewa PolakBóbr Tłuszcz
104G10 Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
105G10 Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
106G10 Jarek BąkZabiegany Wołomin
107G6 Jan WernikaleTEMPO
108G6 Krzysiek SmolińskiHuka
109G6 Magda SekścińskaKS Łomżanie
110G10 Grzegorz GrzeszczukKB Galeria Warszawa
111G10 Robert DudaRowery Duda Team
112G6 Tomasz GrabowskiStryki-Byki Adventure Team
113G2 Norbert ŚwierczyńskiRaceFighter
114G10 Michał Lipski LipskiStary Człowiek Kojot
115G6 Karolina LewandowskaDREAM RUN
116G10 Łazarz KapaonCazzo Club Running Team
117G6 Tomasz DudaRace Fighter
118G10 Paweł PłońskiF.C. Juventus
119G10 Monika MadziarskaPiaseczno
120G2 Helena UlbrychTeam 360°Owieczki
121G2 Łucja UlbrychTeam 360°
122G6 Paweł UlbrychTeam 360°
123G6 Mikołaj ModrzejewskiZalesie Górne
124G10 Małgorzata TrubilinWarszawa
125G10 Katarzyna GórniakWaszawa
126G10 Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
127G10 Paweł SzczepkowskiArtequipment
128G10 Dariusz WieczorekWarszawa
129G10 Józef SałaganWarszawa Wesoła
130G10 Tomasz SkrzypkowskiOtwock
131G6 Ryszard MazurekBÓBR TŁUSZCZ
132G10 Joanna CzajkowskaTeam Run Pełch
133G10 Kamil MłynarzSKB Kraśnik/ biegciagly.cba.pl
134G10 Bernard WaszczykWarszawa
135G10 Robert WójcikWarszawa
136G10 Marcin BasisBiegam Naturalnie
137G6 Damian MatyszczakKlub KENKO
138G6 Dominik MatyszczakKlub KENKO
139G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiZąbki
140G2 Łukasz DanielakKK Cyklon Warszawa
141NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
142G2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
143G6 Leszek RosaBóbr Tłuszcz
144G10 Adam LeśniakByledobiec
145G6 Anna SzewczykowskaTeam 360°
146G2 Roch BłachutTeam 360º
147G2 Olgierd BłachutTeam 360º
148G10 Adam SadowskiSulejówek