Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2018 (2. runda )
3 listopada 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Tomek MikulskiUKS Filipides Teresin
2G10 Robert JusińskiZabiegany Wołomin
3G10 Marcin NiedźwieckiTRIWAWA
4G2 Gizela GrabińskaAZS UW / MPK WYBIEGANIE
5NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
6NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
7NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
8G10 Łukasz KomosińskiWawer
9G2 Michał KomosińskiWawer
10G2 Anna KomosińskaWarszawa
11G10 Robert MuchaMucha Sportowa
12G2 Natalia KucewiczSP nr 353
13G6 Jakub Rudo RudoPGB Sportowa Paczka, Łochów
14G6 Renata GąsowskaWybieganie MPK/ Dream Run
15G6 Anna KsiężopolskaWarszawa-Wesoła
16G10 Wojciech WaglowskiWarszawa
17G10 Justyna SadowskaSulejówek
18G10 Piotrek PuchaczMPK Wybieganie
19G6 Dorota GąsiorowskaMPK Wybieganie / Śniety Sum
20G10 Piotr CiskiWarszawa
21G10 Maciej PietrzakWarszawa
22NW6 Karolina JakowieckaPASJA Nordic Walking
23G10 Patryk LarwińskiORSINO AKD
24G2 Alicja LarwińskaORSINO AKD
25G2 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
26G10 Łukasz JazłockiTWDW
27G10 Piotr JaguszewskiSulejówek
28G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
29NW6 Aleksandra MusiatowiczAvocado Wellness Club
30G10 Grzegorz MarchewkaKrypto Janek
31G10 Tomasz SobczakMarcin Świerc Team
32G10 Artur WronkaRadzymin Run Team
33G10 Aleksandra SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
34G10 Magdalena KownackaJózefów
35G10 Piotr SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
36G6 Jacek LudwiczakMPK WYBIEGANIE
37G6 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
38G10 Bartłomiej MiłoszKaszanki
39G10 Karolina Kundys#WAWRZYNTEAM
40G10 Rafał KlimekKaszanki
41NW6 Paulina JoëlWarszawa
42NW6 Mateusz MiłkowskiWarszawa
43G10 Agnieszka Wiśniewskapara w biegu
44G10 Janusz Wiśniewskipara w biegu
45G10 Andrzej GryczkaWarszawa
46G10 Robert AntosiewiczLula Team
47NW6 Stanisława Urszula AntosiewiczLula Team
48G10 Michał ChodniewiczWarszawa
49G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
50G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
51G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
52G10 Marcin DąbrowskiBez faulu
53G10 Przemysław ChmielAlbatrosy
54G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
55G10 Sebastian BurzyńskiMPK Wybieganie
56G6 Robert ZagórnyWarszawa
57G2 Małgorzata TrzaskowskaMPK Wybieganie
58G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
59NW6 Alina Węcławiak Węcławiakmors
60G10 Katarzyna PietrzykowskaZabiegany Wołomin
61G10 Anna MatysiakWarszawa
62G10 Rafał PrątnickiWarszawa
63G10 Paweł Kamińskiarturkurek.pro
64NW2 Teresa MikośOtwock
65NW2 Roman MikośOtwock
66G2 Asia LutomirskaAZS AWF WARSZAWA
67G10 Dorota Talajko Talajkowarszawa
68G6 Małgorzata BuryPZU sport Team
69G6 Daria ChmielWarszawa
70G10 Anna LedwolorzKS Kanałek / Vege Runners
71G10 Marcin SujakMinsk Mazowiecki
72G10 Edward SujakMinsk Mazowiecki
73G10 Andrzej MazurkiewiczBieg Mazurka
74G10 Artur RoznerPiaseczno
75G10 Ewa PolakBóbr Tłuszcz
76G10 Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
77G10 Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
78G10 Jarek BąkZabiegany Wołomin
79G6 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
80G6 Jan WernikaleTEMPO
81G6 Magda SekścińskaKS Łomżanie
82G10 Robert DudaRowery Duda Team
83G10 Patryk AidObózy Górskie
84G10 Michał LipskiStary Człowiek Kojot
85G10 Monika Le FelicWarszawa
86G10 Małgorzata TrubilinWarszawa
87G10 Paweł SzczepkowskiArtequipment
88G10 Tamara MielochKingrunner Ultra Team
89NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
90G2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
91G10 Adam LeśniakByledobiec
92G6 Karolina LewandowskaDREAM RUN
93NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
94NW6 Kazimierz Wiśniewskipasja nordic walking
95G6 Jolanta BartnikMKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
96G6 Katarzyna MarcinkiewiczBóbr Tłuszcz
97G10 Dariusz WieczorekWarszawa
98G10 Leszek KielakEntre Running
99G10 Karolina Kundys#WAWRZYNTEAM
100G10 Tomasz CzechoskiWarszawa
101G10 Magdalena PerchalukWarszawa
102G6 Ewa MachulDream Run
103G10 Artur WronkaRadzymin Run Team
104G10 Robert BłońskiWarszawa
105G6 Damian MatyszczakKlub KENKO
106NW2 Gizela GrabińskaAZS UW / MPK WYBIEGANIE
107G10 Jakub PłócienniczakDream Run
108G2 Helena UlbrychTeam 360º Owieczki
109G2 Paweł UlbrychTeam 360°
110G10 Adam MościckiZabiegany Wołomin
111G6 Ryszard MazurekBÓBR TŁUSZCZ
112G6 Dominik MatyszczakKlub KENKO
113G10 Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
114G10 Olaf PierzakNight Runners Kabaty
115G6 Tomasz PawłowskiWarszawa
116NW2 Zbigniew WojciechowskiWarszawa
117G2 Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły
118G2 Maja MajewskaPUKS Młode Orły
119G2 Paulina KwiecieńPUKS Młode Orły
120G2 Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły
121G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
122G6 Marek MajewskiPUKS Młode Orły
123G6 Artur ZielińskiPUKS Młode Orły
124G10 Dagmara DominiakPUKS Młode Orły
125NW6 Adam KlimczakWarszawa
126G10 Paweł ZachENTRE.PL Team
127G10 Filip GałuszkaKokoszka36team
128G6 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
129G10 Marek KućWarszawa
130G6 Krzysiek SmolińskiHuka
131G6 Anna SzewczykowskaTeam 360°