Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2018 (3. runda )
17 listopada 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Tomek MikulskiUKS Filipides Teresin
2G10 Robert JusińskiZabiegany Wołomin
3G2 Gizela GrabińskaAZS UW / MPK WYBIEGANIE
4NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
5NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
6NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
7G10 Łukasz KomosińskiWawer
8G2 Michał KomosińskiWawer
9G2 Anna KomosińskaWarszawa
10G10 Robert MuchaMucha Sportowa
11G2 Natalia KucewiczSP nr 353
12G2 Anna SzloserBiegaj z Ursusem
13G6 Jakub Rudo RudoPGB Sportowa Paczka, Łochów
14G6 Renata GąsowskaMPK Wybieganie
15G6 Anna KsiężopolskaWarszawa-Wesoła
16G10 Wojciech WaglowskiWarszawa
17G10 Justyna SadowskaSulejówek
18G10 Piotr CiskiWarszawa
19G10 Maciej PietrzakWarszawa
20NW6 Karolina JakowieckaPASJA Nordic Walking
21G10 Patryk LarwińskiORSINO AKD
22G2 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
23G2 Alicja LarwińskaORSINO AKD
24G10 Łukasz JazłockiTWDW
25G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
26G10 Marcin NiedźwieckiTRIWAWA
27G10 Grzegorz MarchewkaKrypto Janek
28G10 Tomasz SobczakMarcin Świerc Team
29G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
30G10 Magdalena KownackaJózefów
31G10 Aleksandra SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
32G10 Piotr SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
33G10 Bartłomiej MiłoszKaszanki
34G10 Rafał KlimekKaszanki
35NW6 Paulina JoëlWarszawa
36NW6 Mateusz MiłkowskiWarszawa
37G10 Piotr MajTRINERGY TEAM
38NW6 Aleksandra MusiatowiczAvocado Wellness Club
39G10 Tomasz KilimnikHardcorowe Wychylylybymy
40G10 Agnieszka Wiśniewskapara w biegu
41G10 Janusz Wiśniewskipara w biegu
42G10 Michał ChodniewiczWarszawa
43G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
44NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
45G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
46G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
47G10 Marcin DąbrowskiBez faulu
48G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
49G6 Robert ZagórnyWarszawa
50G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
51NW6 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
52G10 Anna MatysiakWarszawa
53G10 Rafał PrątnickiWarszawa
54NW2 Teresa MikośOtwock
55NW2 Roman MikośOtwock
56G2 Asia LutomirskaAZS AWF WARSZAWA
57G6 Małgorzata BuryPZU Sport Team
58G6 Natasza Bianga-ŁadaTeam ZabieganeDni
59G10 Marcin SujakMinsk Mazowiecki
60G10 Edward SujakMinsk Mazowiecki
61G10 Andrzej MazurkiewiczBieg Mazurka
62G10 Artur RoznerPiaseczno
63G10 Ewa PolakBóbr Tłuszcz
64G10 Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
65G10 Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
66G10 Jarek BąkZabiegany Wołomin
67G6 Jan WernikaleTEMPO
68G6 Krzysiek SmolińskiHuka
69G10 Kinga LipskaKonstancin-Jeziorna
70G10 Paweł PłońskiF.C. Juventus
71G10 Małgorzata TrubilinWarszawa
72G10 Paweł SzczepkowskiArtequipment
73G10 Kamil MłynarzSKB Kraśnik/ biegciagly.cba.pl
74G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiZąbki
75G10 Karolina LewandowskaDREAM RUN
76G6 Łukasz BanaszekNiezrzeszony
77G6 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
78NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
79G6 Jolanta BartnikMKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
80G10 Andrzej GryczkaAnLex Kancelaria Prawna
81G10 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
82G10 Marek KućWarszawa
83G10 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
84G10 Mirosław SujakMKB Dreptak
85G6 Kazimierz Wiśniewskipasja nordic walking
86G10 Cezary ChmielewskiGO Sport AK-Sped Team
87G10 Malwina BanaśPustelnik
88G10 Tomasz CzechoskiWaraszawa
89G6 Pawel MijakowskiMijakowski Team
90G6 Barbara SamoćTeam ZabieganeDni
91G6 Paweł ZakowiczTowerRunning Poland
92G10 Grzegorz ChojnackiZielonka
93G2 Szymon ChojnackiUKS Bankówka Zielonka
94G6 Anna SzewczykowskaTeam 360°
95G10 Wojciech DudekPUKS Młode Orły
96G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
97G6 Marek MajewskiPUKS Młode Orły
98G6 Artur ZielińskiPUKS Młode Orły
99G2 Maja MajewskaPUKS Młode Orły
100G2 Paulina KwiecieńPUKS Młode Orły
101G2 Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły
102G6 Ryszard MazurekBÓBR TŁUSZCZ
103G10 Karol SachsAirBike.pl Team
104G6 Dominik MatyszczakKlub KENKO
105G6 Damian MatyszczakKlub KENKO
106NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
107G2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
108NW2 Adam BroniszZąbki Team
109G10 Dariusz WieczorekWarszawa
110NW6 Beata MijakowskaMijakowski Team
111G10 Rafał MiśtaMarki
112G10 Krzysztof SzubkaZabiegany Wołomin
113G10 Karol KąckiWarszawa
114G2 Kostek KąckiSP 115 Warszawa
115G10 Robert Błoński BłońskiWarszawa
116G10 Adam CzorniejOśka Warszawa
117G2 Ula TrykozkoTeam 360
118NW6 Kazimierz WiśniewskiPasja Nordic Walking
119G2 Helena UlbrychTeam 360°Owieczki
120G2 Paweł UlbrychTeam 360°
121G10 Aleksander KapaonCazzo Club Running Team
122G10 Bartosz NiebielskiUKS Falenica
123G6 Robert SzymańskiCyklon Warszawa
124G2 Jarosław TomaszkiewiczBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
125G10 Jacek MikulskiAdidas Runners Warsaw
126G10 Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warsaw
127G10 Michał GolińskiOtwock
128G10 Bartomiej KrasuskiTeam360
129G10 Krzysztof UrbaniakPZOS
130G10 Emil CzorniejWarszawa
131G10 Patryk AidObózy Górskie
132G10 Leszek KielakEntre Running
133G10 Jakub PłócienniczakDream Run