Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-jesień 2018 (runda finałowa)
24 listopada 2018, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Tomek MikulskiUKS Filipides Teresin
2G10 Robert JusińskiZabiegany Wołomin
3G2 Gizela GrabińskaAZS UW / MPK WYBIEGANIE
4NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
5NW6 Małgorzata GadomskaWarszawa
6NW6 Krzysztof GadomskiWarszawa
7G10 Łukasz KomosińskiWawer
8G2 Michał KomosińskiWawer
9G2 Anna KomosińskaWarszawa
10G10 Robert MuchaMucha Sportowa
11G2 Natalia KucewiczSP nr 353
12G2 Anna SzloserUltramatki
13G6 Jakub Rudo RudoPGB Sportowa Paczka
14G6 Renata GąsowskaMPK Wybieganie
15G6 Anna KsiężopolskaWarszawa-Wesoła
16G10 Wojciech WaglowskiWarszawa
17G10 Justyna SadowskaSulejówek
18G6 Dorota GąsiorowskaMPK Wybieganie / Śniety Sum
19G10 Piotr CiskiWarszawa
20G10 Maciej PietrzakWarszawa
21NW6 Karolina JakowieckaPASJA Nordic Walking
22G10 Patryk LarwińskiORSINO AKD
23G2 Agnieszka WiśniewskaORSINO AKD
24G2 Alicja LarwińskaORSINO AKD
25G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
26G10 Grzegorz MarchewkaKrypto Janek
27G10 Tomasz SobczakMarcin Świerc Team
28G10 Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
29G10 Magdalena KownackaJózefów
30G10 Aleksandra SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
31G10 Piotr SzylbergSPARTAN SGX WARSAW
32G10 Bartłomiej MiłoszKaszanki
33G10 Karolina Kundys#WAWRZYNTEAM
34G10 Rafał KlimekKaszanki
35G10 Piotr MajTRINERGY TEAM
36NW6 Aleksandra MusiatowiczAvocado Wellness Club
37G10 Tomasz KilimnikHardcorowe Wychylylybymy
38G10 Agnieszka Wiśniewskapara w biegu
39G10 Janusz Wiśniewskipara w biegu
40G10 Robert AntosiewiczLula Team
41NW6 Stanisława Urszula AntosiewiczLula Team
42G6 Michał ChodniewiczWarszawa
43G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
44NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
45G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
46G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
47G10 Marcin DąbrowskiBez faulu
48G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
49G6 Robert ZagórnyWarszawa
50G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
51NW6 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
52G10 Anna MatysiakWarszawa
53G10 Rafał PrątnickiWarszawa
54G10 Paweł Kamińskiarturkurek.pro
55NW2 Teresa MikośOtwock
56NW2 Roman MikośOtwock
57G2 Asia LutomirskaAZS AWF WARSZAWA
58G6 Małgorzata BuryPZU Sport Team
59G6 Natasza Bianga-ŁadaTeam ZabieganeDni
60G6 Daria ChmielWarszawa
61G10 Dorota Talajko Talajkowarszawa
62G10 Marcin SujakMinsk Mazowiecki
63G10 Edward SujakMinsk Mazowiecki
64G10 Andrzej Mazurkiewicz MazurkiewiczBieg Mazurka
65G10 Artur RoznerPiaseczno
66G10 Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
67G10 Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
68G10 Jarek BąkZabiegany Wołomin
69G6 Jan WernikaleTEMPO
70G10 Aleksandra ZaborowskaWarszawa
71G10 Monika Le FelicWarszawa
72G10 Paweł PłońskiF.C. Juventus
73G10 Małgorzata TrubilinWarszawa
74G10 Paweł SzczepkowskiArtequipment
75G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiZąbki
76G10 Łukasz CichowiczWataha
77G6 Jolanta BartnikMKB Dreptak Mińsk Mazowiecki
78G10 Karolina Kundys#WAWRZYNTEAM
79G10 Andrzej GryczkaAnLex Kancelaria Prawna
80G6 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
81G10 Marek KućWarszawa
82G2 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
83G6 Paweł ZakowiczTowerrunning Poland
84G10 Cezary ChmielewskiGO Sport AK-Sped Team
85G6 Pawel MijakowskiMijakowski Team
86G6 Barbara SamoćTeam ZabieganeDni
87G6 Marcin KaczyńskiWarszawa
88G10 Kinga ZoriiWarszawa
89NW6 Adam KlimczakWarszawa
90NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
91NW6 Beata MijakowskaMijakowski Team
92G10 Malwina BanaśPustelnik
93G10 Michał GolińskiOtwock
94G10 Marcin NiedźwieckiTRIWAWA
95G10 Filip GałuszkaKokoszka36team
96G10 Krzysztof SzubkaZabiegany Wołomin
97NW6 Kazimierz WiśniewskiPasja Nordic Walking
98NW2 Adam BroniszZąbki Team
99G10 Jan NartowskiMORT!
100G10 Piotr KuberaLIPIEC RUNNING TEAM
101G10 Aleksander KapaonCazzo Club Running Team
102G6 Dominik MatyszczakKlub KENKO
103G6 Damian MatyszczakKlub KENKO
104G10 Marcin SokulskiKASZANKI
105G10 Adam StarzyńskiSTARZYNSKI.COACH
106G10 Karol KąckiWarszawa
107G2 Kostek KąckiSP 115 Warszawa
108G6 Jan AntonowiczUNTS Warszawa
109G6 Jerzy AntonowiczJózefosław
110G10 Grzegorz GrzeszczukKB Galeria Warszawa
111G10 Przemyslaw Smiertkawarszawa
112G10 Bartłomiej KrasuskiTeam360
113G2 Helena UlbrychTeam 360°Owieczki
114G6 Magda SekścińskaKS Łomżanie
115G10 Bartosz NiebielskiUKS Falenica
116NW6 Ryszard WalczukWarszawa Niepoczytalni Team
117G2 Ola KieliszekWarszawa
118G2 Jarosław TomaszkiewiczBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
119G2 Weronika TomaszkiewiczBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
120G6 Witek NiemiryczKlub Błękitna Ostryga
121G10 Mateusz KomorowskiWarszawa
122G6 Jagoda KosewskaWarszawa
123G6 Małgorzata RzeplińskaWarszawa