Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2019 (1. runda )
19 stycznia 2019, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G2 Gizela GrabińskaAZS UW/ MPK WYBIEGANIE
2G2 Anna SzloserUltramatki
3G2 Natalia KucewiczSP nr 353
4G10 Artur RoznerPiaseczno
5G10 Jarek BąkZabiegany Wołomin
6G2 Bożena TulejMińsk Mazowiecki
7G10 Paweł PłońskiF.C. Juventus
8G10 Monika MadziarskaPiaseczno
9G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
10G6 Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDni
11G10 Monika StrobinBiegaj z Ursusem
12G10 Tomasz BladosWarszawiaky
13G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
14G10 Karolina SarnowskaProRunning Promotion
15G6 Andrzej SasinZabiegany Wołomin
16G10 Jan NartowskiMORT!
17G10 Grzegorz SikoraMcBiegacze
18G10 Barbara SamoćTeam ZabieganeDni
19G10 Sławomir StykowskiMiśki
20G10 Klaudiusz UrbańskiOtwock
21G6 Robert MichalakWarszawa
22G10 Krzysztof BieleckiProRunning Promotion
23G6 Natasza Bianga-ŁadaTeam ZabieganeDni
24G10 Robert JózwikARSUN
25G10 Bogdan KowalczykWarszawa
26G10 Dorota CzamaraJACEKBIEGA RUNNING TEAM
27G10 Andrzej BrzozowskiZamość
28G10 Tomasz BiernackiWarszawa
29G10 Sylwia RedekTeam ZabieganeDni
30G10 Piotr MalżyckiZabiegany Wołomin
31NW6 Krzysztof StańczykKB V-MAX Adamów
32G10 Michał BardanAld running team
33G10 Andrzej GryczkaKancelaria prawna AnLex
34G6 Joanna SienkiewiczRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
35NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
36NW2 Teresa MikośOtwock
37NW2 Roman MikośOtwock
38G10 Mariusz MyśliwiecFastFurious
39NW2 Marzena MyśliwiecFastFurious
40G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
41G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
42G2 Sylwia PrzyborowskaFastFurious
43G6 Arkadiusz ŁukasiakMińska Grupa Rowerowa
44G6 Andrzej KapaonCazzo Club Running Team
45G6 Patrycja KopećJózefosław
46G10 Dariusz WieczorekWarszawa
47G10 Marek DyjakWarszawa
48G10 Michał WojciechowskiGanianie.pl
49G6 Grzegorz ŚwiętońFast Furious
50G2 Kamil HermanZabiegany Wołomin
51G10 Norbert SuchorzewskiWarszawa
52G6 Jan AntonowiczUNTS Warszawa
53NW6 Kazimierz WiśniewskiZgórki
54G6 Ryszard MazurekBÓBR TŁUSZCZ
55G6 Tadeusz PiłkowskiOK.~!Sport Warszawa
56G10 Marta WojtkowiakWarszawa
57G6 Martyna UrbańskaOtwock
58G10 Karolina ChodowiecAdidas Runners Warsaw
59G6 Krzysztof MaksymikTeam ZabieganeDni
60G10 Marcin DymińskiBóbr Tłuszcz
61G2 Majówka UrbanowiczTEAM 360 STOPNI
62G2 Gucio UrbanowiczTEAM 360 STOPNI
63G2 Kajko UrbanowiczTEAM 360 STOPNI
64G2 Darczo UrbanowiczTEAM 360 STOPNI
65G10 Bogdan PiątekLECHICI Zielonka
66G6 Dominik MatyszczakKlub KENKO
67G6 Damian MatyszczakKlub KENKO
68NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
69G2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
70G10 Łukasz GukiewiczVELCREDO
71G10 Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warsaw
72G10 Filip GałuszkaKokszka36Team
73G6 Krzysztof PoniatowskiCartel Medellin
74G10 Józef SałaganWarszawa Wesoła
75G10 Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro
76G10 Jacek MikulskiAdidas Runners Warsaw
77G10 Mateusz MioduszewskiUKA
78G10 Bartosz NiebielskiUKS Falenica
79NW2 Tomasz MarczakAleksandria I
80G2 Tomasz MarczakAleksandria I
81G10 Kuba DrągowskiOK!Sport Warszawa
82G10 Bartosz KunowskiZabiegany Wołomin
83G10 Maria WojciechowskaWarszawa
84G6 Tomasz PawłowskiWarszawa
85G10 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
86G10 Bartosz NiebielskiUKS Felenica
87G10 Mariusz ZwolińskiWarszawa
88G10 Wojtek HellwingPolskie Towarzystwo Astronomicznme
89G10 Dawid GładeckiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
90G10 Marek KućWarszawa
91G6 Jan MajowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
92G6 Maksymilian SobiepanekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
93G10 Rafał BudnickiDream Run
94G2 Mieczysław ZielczyńskiAtomy
95G10 Dagmara DominiakPUKS Młode Orły
96G6 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
97G6 Marek MajewskiPUKS Młode Orły
98G6 Artur ZielińskiPUKS Młode Orły
99G2 Maja MajewskaPUKS Młode Orły
100G6 Karol GłuchowskiRadość
101G10 Kinga ZoriiWarszawa
102G6 Marcin KaczyńskiWarszawa
103G10 Sebastian StempniakPartyzanci
104G10 Tomasz MikulskiUKS Filipides Teresin