Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2019 (3. runda )
16 lutego 2019, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Agnieszka Wiśniewskapara w biegu
2G10 Janusz Wiśniewskipara w biegu
3G10 Paweł PłońskiF.C. Juventus
4G10 Łukasz BanaszekWarszawa
5G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
6G10 Bogdan KowalczykWarszawa
7G10 Dorota CzamaraJACEKBIEGA RUNNING TEAM
8G10 Andrzej BrzozowskiZamość
9G6 Andrzej FabisiakRozbiegany Sulejówek
10G10 Sylwia RedekTeam ZabieganeDni
11G6 Iwona SierzputowskaAnin Biega
12NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
13NW2 Teresa MikośOtwock
14NW2 Roman MikośOtwock
15G10 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
16G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
17G6 Arkadiusz ŁukasiakMińska Grupa Rowerowa
18G10 Klaudiusz UrbańskiOtwock
19G6 Natasza Bianga-ŁadaTeam ZabieganeDni
20G10 Przemysław ChmielAlbatrosy
21G10 Przemyslaw Smiertkawarszawa
22G10 Marta WojtkowiakOIRP Warszawa
23G10 Mateusz MioduszewskiUKA
24G10 Ola Pucek-MioduszewskaKingrunner
25G10 Jan ZielonkaOstrowąs
26G10 Jakub RożekSkauci Europy
27NW2 Paulina Szymańska-RożekSkauci Europy
28G6 Szymon GrzegrzółkaUKS Młodzik
29G10 Sławomir RedaPASJA Warszawa
30G10 Józef SałaganWarszawa Wesoła
31G10 Norbert SuchorzewskiWarszawa
32G10 Jerzy PerczyńskiMińsk Mazowiecki
33G10 Karolina ChodowiecAdidas Runners Warsaw
34G10 Grzegorz ChojnackiDziady OCR
35G10 Filip GałuszkaKokoszka36team
36G6 Patrycja KopećJózefosław
37G6 Krzysztof PoniatowskiWarszawa
38G10 Dariusz TurlejKondycja
39G10 Mariusz ZwolińskiWarszawa
40G10 Marcin SokulskiKaszanki
41G10 Dariusz WieczorekWarszawa
42G6 Tomasz CzechoskiRunfoto Team
43G10 Bartosz NiebielskiUKS Falenica
44G10 Jerzy JędrusiakWTT Warszawa
45G10 Bartosz KunowskiZabiegany Wołomin
46G10 Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warsaw
47G10 Marek DyjakWarszawa
48G6 Magdalena PerchalukRunfoto Team
49G10 Jacek MikulskiAdidas Runners Warsaw
50G2 Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
51G2 Krzysztof KuźmaBKS Wataha Warszawa
52G10 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
53G2 Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
54G2 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
55G2 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
56G6 Beatka SamselTEAM Małkinia
57G10 Dawid GładeckiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
58G6 Maksymilian SobiepanekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
59G6 Kacper PodworskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
60G6 Ilona PowichrowskaUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
61G6 Monika KasprzykUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
62G6 Ryszard MazurekBÓBR TŁUSZCZ
63G6 Marek MajewskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
64G2 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
65G6 Magdalena WańczykPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
66G10 Łukasz BorczykPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
67G2 Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
68G2 Maja MajewskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
69G2 Ignacy KąckiSP 115 Warszawa
70G6 Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
71G6 Tomasz JankowskitatA LEbiega
72G10 Aleksander CelińskiByledobiec Anin / Lingaro
73G2 Helena UlbrychTeam 360°Owieczki
74G2 Paweł UlbrychTeam 360°