Zgłoszenia
Wesołe Biegi Górskie-zima 2019 (cały cykl)
19 stycznia - 23 marca 2019, Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrKat.ZawodnikZespół
1G10 Robert AntosiewiczLula Team
2NW6 Stanisława Urszula AntosiewiczLula Team
3G2 Gizela GrabińskaAZS UW / MPK WYBIEGANIE
4G10 Krzysztof KrztońWarszawa
5G2 Natalia KucewiczSP nr 353
6G10 Marcin DąbrowskiBez faulu
7NW6 Sławomir WasilewskiPASJA Nordic Walking
8G10 Jacek OrzołLeniwiec Ząbki
9G10 Dariusz KolasztNovol
10G10 Łukasz JazłockiTWDW
11G2 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
12G10 Andrzej KolasaKlub J.Słowackiego
13G10 Barbara KolasaKlub J.Słowackiego
14G2 Asia LutomirskaAZS AWF WARSZAWA
15G10 Andrzej MazurkiewiczBieg Mazurka
16G6 Elżbieta KolasztZIKO
17G10 Artur RoznerPiaseczno
18G10 Paweł MioduszewskiJacekBiega Running Team
19G10 Ewa PolakBóbr Tłuszcz
20G10 Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
21G10 Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
22G10 Jarek BąkZabiegany Wołomin
23G6 Jan WernikaleTEMPO
24G10 Jakub RudoPGB Sportowa Paczka, Łochowska Grupa Biegowa No Li
25G6 Anna KsiężopolskaWarszawa-Wesoła
26G10 Michał Lipski LipskiStary Człowiek Kojot
27G10 Kinga LipskaKonstancin-Jeziorna
28G10 Małgorzata TrubilinWarszawa
29G10 Tomasz BladosWarszawiaky
30G10 Ewa PaciorekKobieta Retro/Markowi Biegacze
31G10 Paweł SzczepkowskiArtequipment
32G10 Tomasz RoszkowskiJa0306 Biega Ku Realizacji Celów
33G6 Karolina LewandowskaDREAM RUN
34G10 Michał JamborBractwo Biegowe BGK
35G10 Paweł KliglichZabiegany Wołomin
36G10 Robert JusińskiZabiegany Wołomin
37G2 Michał KomosińskiWawer
38G2 Anna KomosińskaWarszawa
39G6 Łukasz KomosińskiWawer
40G10 Cezary ChmielewskiGO Sport Team
41G10 Edyta JaroszPiaseczno
42G10 Dorota BrześkiewiczMińska Grupa Rowerowa
43G10 Tomasz PiotrowskiGrembski Triathlon
44G10 Dariusz WojdaInsta @emocje_biegacza
45G10 Kamila SzlejzerSulejowek
46G6 Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDni
47G6 Marzena JusińskaZabiegany Wołomin
48G6 Aleksandra SzenajchTeam ZabieganeDni
49G6 Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDni
50G6 Piotr OchmanŻórawski Team
51G10 Adam StarzyńskiSTARZYNSKI.COACH
52G10 Marcin ŁaciakWarszawa-Ursynów
53G10 Marcin NowomiejskiBiegacz Cegłów
54G10 Wojciech WolnyXbox Bike Team
55G6 Katarzyna MarcinkiewiczBóbr Tłuszcz
56G10 Marta WojtkowiakOIRP WARSZAWA
57G10 Mateusz WalendaKs Kanałek
58G10 Bogdan PiątekLECHICI Zielonka
59G6 Anna ChmielowiecKB GALERIA WARSZAWA
60G10 Adam PytlakMińska Grupa Rowerowa
61G6 Barbara SamoćTeam ZabieganeDni
62G10 Michał JankowskiSielce
63G10 Hubert LipińskiKS Kanałek
64G2 Bartosz WojtasikWarszawa
65G6 Przemysław WojtasikWarszawa
66G10 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
67G10 Michał ChodniewiczWarszawa
68G2 Łukasz ZychMarki
69G6 Magda SekścińskaŁomża
70G2 Krzysztof AniołkowskiWarszawa
71G6 Edyta PiotrowskaWarszawa
72G10 Rafał KitlasDream Run
73G10 Karol KąckiWarszawa
74G2 Kostek KąckiSP 115 Warszawa
75G10 Robert WójcikWarszawa
76G10 Andrzej BrzozowskiZamość
77G10 Bogumil GratkowskiGRATKOWSCY
78G6 Waldemar ZdunekBóbr Tłuszcz
79G2 Edyta ZdunekBóbr Tłuszcz
80G10 Agnieszka TalachaAdidas Runners Warsaw
81G6 Rafał KłosińskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
82G6 Magdalena KitlasRodzina w biegu
83G10 Tobiasz NowakowskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
84G10 Andrzej GryczkaKancelaria prawna AnLex
85G2 Ignacy KąckiSP 115 Warszawa
86G6 Krzysztof BernadyWarszawa
87G10 Piotr MajTrinergy Team
88G6 Krzysiek Smolińskihuka
89G2 Norbert ŚwierczyńskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
90G6 Michał KąkolRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
91G6 Marcin JuszczakRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.
92G6 Andrzej SasinZabiegany Wołomin
93G2 Jakub ŚwierczyńskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
94G2 Julia GiergielaKSW SOKUDO OTWOCK
95G6 Tomasz KołodziejAPOSTOŁOWIE TRX
96G6 Arkadiusz ŁukasiakMińska Grupa Rowerowa
97G2 Radek KołodziejAPOSTOŁOWIE TRX
98G2 Olgierd BłachutTeam 360º
99G2 Roch BłachutTeam 360º
100G6 Zuzanna SzymańskaTeam 360°
101G10 Maciej PietrzakWarszawa
102G2 Ula TrykozkoTeam 360º
103G6 Marcin DzideczekTeam ZabieganeDni
104G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
105G6 Sylwia RedekTeam ZabieganeDni
106G6 Anna Lenard-MyszkowskaTeam ZabieganeDni
107G6 Dominika SygułaTeam ZabieganeDni
108G10 Sebastian MyszkowskiTeam ZabieganeDni
109G2 Jerzy WąsiewiczTeam 360
110G10 Magdalena KucińskaBasset Rowlling Team
111G6 Martyna UrbańskaOtwock
112G10 Marcin PiotrakWarszawa
113G10 Kamil GwóźdźWarszawa
114G10 Ludwik LejaTeam Blados / Żołynia
115G6 Marek ŻywieńWarszawa
116NW6 Sebastian KarpińskiPolnord
117G2 Mateusz SzylukWawer
118G2 Paweł SzylukWawer
119G2 Monika SzylukWawer
120G6 Paweł ZakowiczZak Cyclist TowerRunner
121G2 Bożena TulejMińsk Mazowiecki
122G10 Jacek LudwiczakMPK WYBIEGANIE
123G6 Bogdan KowalczykWarszawa
124G6 Tomasz Duda DudaRaceFighter GOSIR DĘBE WLK.
125G6 Karolina GraczykKutno
126G10 Justyna TrzaskowskaWarszawa
127G10 Jerzy PerczyńskiMińsk Mazowiecki
128G10 Bartłomiej KrasuskiTeam360