Zgłoszenia
Mazovia Cup-Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO
16 - 17 września 2017, Warszawa

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  Open  Open R  K 12  K 14  K 17  K 20  K 21  K 40  K 50  K 60  K 70  M 12  M 14  M 17  M 20  M 21  M 40  M 50  M 60  M 70

NrKat.ZawodnikZespółEtapWpisowe
1M 21 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa1,2,3
2K 60 Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa1,2,3
3M 40 Adam WroniakTeam 360°1,2,3
4M 14 Krzysztof WroniakTeam 360°1,2,3
5M 40 Tomasz LeszczyńskiWarszawa1,2,3OK
6M 40 Mariusz LeśniowskiPKO Harpagan1,2
7M 21 Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl1,2,3
8M 40 Remik NowakKS Hades Poznań1,2,3OK
9K 14 Maria NowakKS Hades Poznań1,2,3OK
10M 40 Jacek GorczycaKS Hades Poznań1,2,3
11M 12 Jerzy WąsiewiczTeam 360°1,2,3
12K 12 Urszula WąsiewiczTeam 360°1,2,3
13M 40 Piotr WąsiewiczTeam 360°1,2,3
14K 40 Marzena WąsiewiczTeam 360°1,2,3
15K 40 Zuzanna SzymańskaTeam 360°1,2,3
16M 40 Rafał BeneszŻółwin1,2,3
17M 60 Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa1,2,3
18K 21 Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE1,2,3OK
19M 14 Emil BiolikZgorzała1,2,3
20M 21 Piotr BuciakTeam 360°1,2,3
21K 21 Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1,2,3
22M 40 Bartosz NiebielskiUKS Falenica1,2,3OK
23K 12 Julianna PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2,3
24K 14 Matylda LeśniakUKS Kometa Gliwice1,2,3
25M 14 Łukasz KołodziejczykUKS Kometa Gliwice1,2,3
26M 14 Michał TowarekUKS Kometa Gliwice1,2,3
27K 17 Julia NygaUKS Kometa Gliwice1,2,3
28K 17 Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2,3
29M 17 Jan ByrczekUKS Kometa Gliwice1,2,3
30K 21 Barbara SanockaUKS Kometa Gliwice1,2,3
31M 21 Arkadiusz KubicaUKS Kometa Gliwice2,3
32M 40 Ireneusz TowarekUKS Kometa Gliwice1,2,3
33M 50 Jan ZdanowiczUKS Kometa Gliwice1,2,3
34M 20 Bartosz NowakUKS Falenica Warszawa1,2,3OK
35M 50 Jan CegiełkaKU AZS WAT Warszawa1,2,3OK
36M 20 Jarosław BorgielUks Sparta Czyżowice2,3
37K 40 Urszula TrykozkoTeam 3601,2,3
38M 40 Tomasz MichalakUNTS1,2,3
39M 60 Janusz OlbrychtOLBnO1,2,3
40M 40 Paweł RozwadowskiKino Stowarzysze1,2,3
41K 14 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa1,2,3
42K 14 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa1,2,3
43M 40 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa1,2,3
44M 21 Dariusz BogumiłTeam 360°1,2,3
45M 21 Łukasz RokickiDębe Wielkie1
46M 40 Piotr WieczorekWarszawa Falenica1,2,3
47M 21 Leszek Herman-IżyckiWarszawa1,2,3
48K 21 Agnieszka LisewskaPKO Harpagan1,2,3
49M 21 Radosław JaroszekTeam3601,2,3
50M 20 Jakub JaroszekTeam3601,2,3
51K 40 Anna Bogucka-JaroszekTeam3601,2,3
52K 21 Hanna SzczerbikTeam3601,2,3
53M 17 Pawel ArodzGrodno1,2,3
54M 17 Pawel ToloczkoGrodno1,2,3
55K 17 Violetta CzujkowaGrodno1,2,3
56M 14 Tomasz JachećUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
57M 17 Damian HylaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
58M 17 Marcin SikorskiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
59M 17 Adam ObstojLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
60M 17 Piotr ObstojUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
61M 17 Samuel GidelUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
62K 17 Karolina DammfeldLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
63K 17 Magdalena OgrodnikLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
64K 17 Aleksandra ŁakomskaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
65K 14 Nina OleśniewiczLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
66K 14 Aleksandra ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
67K 14 Natalia BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
68M 14 Patryk ZapartUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
69M 12 Adam DammfeldUKS Lotna Zdzieszowice1,2,3
70M 17 Maciej WoźniakLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
71M 14 Jakub KubickiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2,3
72M 12 Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa1,2,3
73M 40 Mikołaj MaciejewskiBKS Wataha Warszawa1,2,3
74M 12 Filip JanowskiSpójnia Warszawa1,2,3
75M 50 Piotr JanowskiSpójnia Warszawa1,2,3
76M 14 Maciej ZaborskiSpójnia Warszawa1,2,3
77K 40 Teresa BugajWKS Wawel1,2,3
78M 40 Tomasz BergierWKS Wawel1,2,3
79M 50 Piotr NiessnerWKS Wawel1,2,3
80M 17 Bartosz NiebielskiUKS Falenica1,2,3OK
81M 21 Maciej GromadkaUNTS Warszawa1,2,3
82M 21 Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa1,2,3
83K 21 Monika KajzerPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.1,2,3
84Open R Mateusz DubińskiTeam3602,3
85M 17 Marcel KajzerPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.1
86Open R Natalia PawilonisTeam3602,3
87M 21 Przemysław PatejkoKS Spójnia Warszawa1,2
88M 40 Bartłomiej KrasuskiTeam3601,2,3
89Open R Wiktor GromadzkiTeam3602,3
90M 21 Damian KędziorekDKE2,3
91M 21 Szymon ŁaweckiMKS Pogoń Siedlce1
92M 70 Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2,3
93M 20 Maciej JurczykUKS Sparta Czyżowice2,3
94M 50 Krzysztof UrbaniakPZOS1,2,3
95M 21 Paweł SłomkaPilchowice1,2,3OK
96K 21 Magdalena GruzielTeam3601,2,3OK
97M 17 Tomasz NitschUNTS Warszawa1,2,3
98K 12 Hanna NiszczTeam 3603
99M 40 Paweł UlbrychTeam 3602,3
100K 12 Łucja UlbrychTeam 3601,2,3
101K 12 Helena UlbrychTeam 3601,2,3
102M 40 Jan LenczowskiTeam 3601,2,3
103M 12 Adam LenczowskiTeam 3601,2,3
104M 21 Jacek Wrzesińskiindywidualnie1
105M 17 Artem Naumowindywidualnie1,2,3
106M 21 Eduard TomaszewskiUKS Falenica1,2,3
107M 50 Stanisław SkorupaMUKS Gliwice2,3
108M 17 Maciej NowakowskiBKS Wataha2,3
109M 14 Roch BłachutTeam 3601,2,3
110M 14 Jakub PietrzakTeam 3601,2,3
111K 40 Magda NowakowskaBKS Wataha1,2,3
112M 21 Hubert KielakUKS Falenica1
113M 20 Igor KielakUKS Falenica1
114M 40 Sławomir KielakUKS Falenica1