Biegi Górskie
Wesołe Biegi Górskie (zima 2019)
Wesołe Biegi Górskie (zima) 2019 - V runda
9 marca 2019, Warszawa-Wesoła

NW2
1.18:45Jacek NoworytaASA Team Biegiem Po ZdrowieM60
NW6
1.47:31Sebastian KarpińskiPolnordM30
2.47:40Sławomir WasilewskiPASJA Nordic WalkingM60
3.47:47Kazimierz WiśniewskiZgórkiM60
4.49:07Aleksandra MusiatowiczAvocado Wellness ClubK40
5.49:09Joanna PietrusewiczPASJA Nordic WalkingK40
6.53:38Karolina JakowieckaK40
7.55:00Stanisława Urszula AntosiewiczLula TeamK40
G2
1.7:37Norbert ŚwierczyńskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M18
2.8:44Maciej NowakowskiBKS Wataha WarszawaM18
3.9:32Jerzy WąsiewiczTeam 360M14
4.9:48Bartosz WojtasikM18
5.9:54Jakub ŚwierczyńskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M14
6.11:00Michał KomosińskiWawerM12
7.11:04Krzysztof AniołkowskiM30
8.11:10Edyta ZdunekBóbr TłuszczK40
9.11:45Paweł SzylukWawerM30
10.11:48Mateusz SzylukWawerM12
11.11:56Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.K16
12.12:01Krzysztof KuźmaBks Wataha WarszawaM30
13.12:20Marta Sarbińska-KłosANAVAK30
14.12:40Robert AntosiewiczLula TeamM40
15.13:04Izabela DudekPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.K20
16.14:21Elżbieta KuźmaBKS Wataha WarszawaK30
17.14:24Jerzy MarszałekWarszawa GocławM60
18.14:34Kacper KuźmaBKS Wataha WarszawaM12
19.15:53Jacek NoworytaASA Team Biegiem Po ZdrowieM60
20.32:19Mieczysław ZielczyńskiAtomyM60
NKLJan AntonowiczUNTS WarszawaM14
G6
1.24:30Szymon GrzegrzółkaUKS MłodzikM18
2.26:00Wojciech DudekM20
3.26:13Michał KąkolRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M30
4.27:46Rafał KłosińskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M40
5.28:09Jakub RożekSkauci EuropyM30
6.29:04Marcin JuszczakRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.M30
7.29:27Przemysław WojtasikM40
8.29:53Marek MajewskiPUKS Młode OrłyM40
9.29:59Paweł ZakowiczZak Cyclist TowerRunnerM30
10.30:07Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDniM40
11.30:09Adam KłosM30
12.30:21Artur PrzesławM50
13.30:23Karolina LewandowskaDREAM RUNK40
14.31:21Andrzej SasinZabiegany WołominM40
15.31:50Łukasz KomosińskiWawerM30
16.31:59Michał ChodniewiczM30
17.32:32Katarzyna MarcinkiewiczBóbr TłuszczK50
18.32:45Anna ChmielowiecKB GALERIA WARSZAWAK40
19.33:00Tomasz JankowskiTata LebiegaM40
20.33:15Magda SekścińskaK30
21.34:06Michał LisTATA (A)LEBIEGAM40
22.34:15Waldemar ZdunekBóbr TłuszczM50
23.34:16Marcin DzideczekTeam ZabieganeDniM30
24.34:20Agnieszka KrasnodębskaK40
25.35:18Marek ŻywieńM50
26.35:40Sebastian MyszkowskiTeam ZabieganeDniM40
26.35:40Anna Lenard-MyszkowskaTeam ZabieganeDniK30
28.35:46Robert CiosekM40
29.36:02Maja MajewskaPUKS Młode OrłyK16
30.37:51Jagoda KosewskaK20
31.38:16Jerzy AntonowiczPKO BPM50
32.38:45Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDniK30
33.39:53Dominika SygułaTeam ZabieganeDniK30
34.40:55Małgorzata CiosekK40
35.47:00Izabela LaskowskaK40
G10
1.38:53Tomasz BladosWarszawiakyM30
2.40:24Tomasz MikulskiUKS Filipides TeresinM20
3.40:40Kuba DrągowskiOK!Sport WarszawaM20
4.41:46Łukasz GukiewiczVELCREDOM30
5.43:37Tobiasz NowakowskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M30
6.44:11Konrad WysokińskiM40
7.45:07Jakub RudoPGB Sportowa Paczka, Łochowska Grupa Biegowa No LiM20
8.45:16Tomasz TarczyńskiM30
9.45:36Adam MalewiczM40
10.45:53Filip MuckusM30
11.46:16Rafał KitlasDream RunM30
12.46:17Mateusz WalendaKs KanałekM20
13.46:42Marcin ŁaciakWarszawa-UrsynówM40
14.46:47Hubert LipińskiKS KanałekM30
15.49:11Jacek MikulskiAdidas Runners WarsawM40
16.49:38Łukasz JazłockiTWDWM30
17.49:53Krzysztof KrztońM20
18.50:07Jakub IdzikowskiM30
19.50:17Ola Pucek-MioduszewskaKingrunnerK40
20.50:45Mateusz MioduszewskiUKAM40
21.52:08Anna Górnicka-AntonowiczK50
22.52:38Marcin DąbrowskiBez fauluM30
23.53:27Paweł KliglichZabiegany WołominM40
24.53:35Jerzy JędrusiakWTT WarszawaM40
25.53:37Jacek ŚwierczByledobiec AninM50
26.54:03Karolina ChodowiecAdidas Runners WarsawK30
27.55:09Jan NartowskiMORT!M60
28.55:25Marek KućM40
29.55:35Ewa PaciorekKobieta Retro/Markowi BiegaczeK30
30.56:02Karol GłuchowskiRadośćM30
31.56:10Mariusz ZwolińskiM40
32.56:37Dariusz WojdaInsta @emocje_biegaczaM40
33.56:54Dariusz WieczorekPrzegląd SportowyM50
34.57:27Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners WarsawK40
35.58:17Karolina SarnowskaProRunning PromotionK30
36.59:59Andrzej KolasaKlub J.SłowackiegoM60
37.62:47Bogdan PiątekLECHICI ZielonkaM60
38.65:53Urszula RatuszyńskaK40
39.66:49Piotr KunkaTeam ZabieganeDniM30
40.68:20Norbert SuchorzewskiM40
41.85:51Barbara KolasaKlub J.SłowackiegoK60