Podsumowanie trzeciej rundy oraz klasyfikacja weteranów

  W styczniu, Wesołe Biegi Górskie miały jakieś bardziej zimowe oblicze. Ale - nie ma chyba co narzekać; było ciepło, (prawie) nie padało, nic nie przeszkadzało pod nogami... No i frekwencja była całkiem przyzwoita. Najwyraźniej, sporo osób celowało w najlepszy wynik w tym sezonie WBG.

  Czy ten plan się udało zrealizować - można sprawdzić w zakładce "ranking". Ponieważ była to już trzecia odsłona cyklu, niektórzy uczestnicy mogą już być pewni pamiątkowych medali na zakończenie imprezy. A inni - mają jeszcze dwa starty, żeby na tę nagrodę zapracować.

  Przy okazji - co jakiś czas pojawiają się pytania, kierowane w naszą stronę a dotyczące klasyfikowania kategorii 70+. Bo jest taki zapis w regulaminie - a ranking wyświetla tylko kategorie 60+. I tu należą się wyjaśnienia; zakładka rankingowa została (dawno temu) zaprojektowana tak, że nie uwzględniała starszych kategorii. Ponieważ jednak - wiemy, kto się do tych kategorii zalicza (bo zgłoszenia pokazują nam rok urodzenia) - to jesteśmy przygotowani na wyróżnienie osobno także najstarszych uczestników.

 Tyle, tytułem wyjaśnienia - poniżej zaś próbka fotografii, które wykonał dzisiaj Piotr Siliniewicz. Całość, zapewne, niebawem znajdzie się TUTAJ. A teraz - zapraszamy już na rundę czwartą, za dwa tygodnie!

Komentarze