Powtórka przed egzaminem

  Gdyby komuś, przypadkiem, umknęło - na przełomie maja i czerwca odbędą się w Polsce największe, od lat, zawody w MTBO - czyli rowerowej orientacji. Mistrzostwa Europy seniorów, juniorów, do tego Puchar Świata - całkiem poważna impreza. W dodatku, w niezwykle ciekawym terenie.

  I właśnie w tej sprawie; okolice Ostródy/Starych Jabłonek od wielu lat gościły duże zawody; od Mistrzostw Polski po Mistrzostwa Świata w MTBO. Te ostatnie odbyły się w 2008 roku - potem, jednak, nastąpiła dłuższa przerwa. Szkoda, bo lasy aż się proszą częstsze odwiedzanie - co, w tym sezonie, będziemy nadrabiać. Aby zaś młodsi mogli zobaczyć - zaś starsi, przypomnieć sobie - jak tam jest fajnie, publikujemy na stronie zawodów zakładkę, poświęconą dawnym mapom tego terenu. Można sobie przeglądać i wizualizować. Niestety - odwiedziny w terenie, z mapą w ręku, są wykluczone - jako, że jest to obszar objęty embargiem...

  Skoro zaś już piszemy o zbliżających się Mistrzostwach Europy, czyli EMTBOC'24 - jeszcze w tym tygodniu opublikowane zostaną informacje, dotyczące opcji noclegowych dla uczestników zawodów. Pozostańcie na linii :)