Sekcja specjalna

...czyli zawodnicy zarejestrowani w powołanej w 2013 roku sekcji orientacji sportowej zarejestrowanej w PZOS. Na pierwszym miejscu szanowny Pan Prezes (czasami raczy pojawić się na jakichś zawodach), a potem pozostali adepci tajemnych sztuk biegowo-rowerowo-narciarsko-precyzyjnych.

Nr ew. Licencja Zawodnik Rok ur. Kategoria Nr SI
W08001 02679 Igor Błachut 1973 M 50 8030173
W08002 02347 Ilona Śliwczyńska 1978 K 40 8121278
W08003 02692 Ireneusz Waluga 1974 M 50 8030193
W08004 02686 Paweł Ulbrych 1973 M 50  
W08005 04277 Agnieszka Grzywacz 1974 K 50 8250374
W08006 02685 Kornel Jaskuła 1984 M 40 1409326
W08007 03970 Mateusz Mioduszewski 1976 M 45 8012857
W08008   Lena Matyja 2015 K 10  
W08009 00689 Tadeusz Piłkowski 1990 M 21 8653083
W08010 05604 Jerzy Miziołek 2011 M 14 8100770
W08011 02682 Olgierd Błachut 2009 M 16 8180909
W08012 02687 Jacek Mróz 1958 M 65  
W08013 02495 Grzegorz Marcinkiewicz 1985 M 35  
W08014 02690 Zuzanna Szymańska 1977 K 45 8000599
W08015 02691 Urszula Trykozko 1969 K 55 8072469
W08016 04253 Monika Dubińska 1981 K 40 8310181
W08017 02724 Adam Wroniak 1969 M 55 8000591
W08018 02210 Bartłomiej Krasuski 1970 M 50 8040670
W08019   Dmitrij Worobiow 1980 M 40  
W08020 00167 Marlena Wieleba 1988 K 35 8271088
W08021 02843 Piotr Buciak 1979 M 45 7202762
W08022 00086 Klara Wigier 1981 K 40 8060066
W08023 02853 Magdalena Gruziel-Słomka 1976 K 45 1409340
W08024 02982 Dariusz Bogumił 1977 M 45 1409336
W08025 03326 Krzysztof Wroniak 2004 M 20 8000596
W08026 01494 Radosław Jaroszek 1994 M 21 8640906
W08027   Anita Szymańska 1974 K 50  
W08028 03308 Hanna Szczerbik 1998 K 21  
W08029 02091 Agnieszka Lisewska 1998 K 21 8199809
W08030 02245 Anna Bogucka-Jaroszek 1970 K 50  
W08031 04828 Janina Mioduszewska 2011 K 14 7207195
W08032 04074 Jan Lenczowski 1976 M 45 8050976
W08033 04073 Adam Lenczowski 2008 M 16 8261008
W08034 04075 Krzysztof Lenczowski 2011 M 14 8120711
W08035 04081 Piotr Wąsiewicz 1970 M 50 8070620
W08036 04080 Marzena Wąsiewicz 1970 K 50 8051070
W08037 04079 Jerzy Wąsiewicz 2005 M 20 8050202
W08038 04082 Urszula Wąsiewicz 2007 K 18 8070511
W08039 05619 Aleksander Obernichin 2003 M 21 8269039
W08040 05927 Agnieszka Świerczewska-Gwiazda 1977 K 45  
W08041 04072 Wiktor Gromadzki 2009 M 16 8050709
W08042          
W08043 05928 Barbara Gwiazda 2006 K 18  
W08044 04693 Lena Gromadzka 2011 K 14 8140111
W08045 05614 Przemysław Szczygielski 1977 M 45 8032119
W08046 06120 Agnieszka Wintrowicz 1988 K 35  
W08047 05618 Marcin Wigier 1971 M 50  
W08048 05616 Helena Wigier 2013 K 12  
W08049 05617 Stanisław Wigier 2009 M 16  
W08050 04274 Anna Szewczykowska 1980 K 40  8220380
W08051 05645 Lena Buczma 2011 K 14  
W08052 03753 Rafał Benesz 1975 M 45 8060619
W08053 03459 Paweł Słomka 1990 M 21  
W08054 05850 Szymon Paciorek 2013 M 12  
W08055 05851 Kajetan Paciorek 2015 M 10  
W08056 02350 Piotr Dopierała 1978 M 45 8005039
W08057 04863  Anna Dubińska 2015 K 10  
W08058 02108 Paweł Janiak 1980 M 40  
W08059 04865 Ewelina Mikosza 1982 K 40 8020982
W08060 05952 Zuzanna Piller 2010 K 14  
W08061 05950 Hanna Piller 2014 K 10  
W08062 05951 Aleksander Piller 2020 M 10  
W08063 02834 Katarzyna Sypuła-Paciorek 1987 K 35  
W08064 05859 Jakub Wolski 1987 M 35  
W08065 04900 Filip Małek 2005 M 20 8200509
W08066   Mariusz Plesiński 1973 M 50  
W08067   Łukasz Senderek 1977 M 45  
W08068 0090 Jerzy Antonowicz 1968 M 55 8636188
W08069 0091 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 K 55 8240668
W08070 04926 Mikołaj Małek 2008 M 16 8080626
W08071 04956 Justyna Małek 1976 K 45 8140475
W08072 04955 Piotr Małek 1975 M 45 8076109
W08073 01758 Przemysław Mossakowski 1960 M 60 8091816
W08074 05934 Anna Tkaczuk 1981 K 40  
W08075 05228 Marcin Pilipczuk 1985 M 35 8230543
W08076 05615 Jakub Szczygielski 2009 M 16 8120928
W08077 05261 Emil Gromadzki 1977 M 45 8300677
W08078 05260 Barbara Słomka 2019 K 10  
W08079 05602 Makary Szymański 2011 M 14  
W08080 00522 Krzysztof Urbaniak 1967 M 55 8640904
W08081 05306 Władysław Mioduszewski 2006 M 18 8058788
W08082 05933 Michał Kuś 1982 M 40  
W08083 05785 Emilia Budna 1985 K 35  
W08084 05378 Rafał Szewczykowski 2011 M 14 8230111
W08085 05377 Magdalena Turska 1977 K 45 8221177
W08086 05379 Wolfgang Meier 1970 M 50 1409338
W08087 05376 Olga Benesz 2011 K 14  
W08088 05467 Pola Suprowicz 2014 K 10  
W08089 05463 Jakub Buczma 2010 M 14  
W08090 05466 Aleksander Wikieł 2011 M 14  
W08091 05465 Oliwia Wikieł 1984 K 40  
W08092 05464 Filip Suprowicz 1982 M 40  
W08093 05436 Hanna Kamińska-Socha 1955 K 65  
W08094 04353 Anna Kulec 1990 K 21  
W08095 05485 Sebastian Piller 1979 M 45  
W08096 05568 Kacper Jesionkiewicz 2009 M 16 8090213
W08097 05569 Kalina Jesionkiewicz 2014 K 10  
W08098   Joanna Szymańska 2014 K 10  
W08099   Aleksiej Worobiow 1984 M 40  
W08100 05935 Stanisław Socha 1952 M 70  
W08101 03016 Piotr Wieczorek 1973 M 50 8013935
W08102 05601 Maria Szymańska 2012 K 12  
W08103 05953 Dorota Chwiejczak 1974 K 50  
W08104   Leon Lenczowski 2017 M 10  
W08105 05603 Jerzy Szymański 2012 M 12  
W08106 06112 Igor Obernichin 1981 M 40  
W08107 05910 Irena Obernichina 1979 K 45  
W08108 05909 Piotr Obernichin 2009 M 16  
W08109 05908 Stefan Obernichin 2013 M 12  
W08110 02109 Szymon Ławecki 1978 M 45 8655944
W08111 05852 Maria Hnatków 1948 K 75 8200891
W08112 06123 Piotr Buczma 1980 M 40  
W08113 06148 Michał Dubinin 1977 M 45  
W08114 06152 Agnieszka Kuś 1982 K 40  
W08115   Tomasz Skiba 1979 M 45 8200893
W08116   Anna Skiba 1979 K 45  
W08117   Paweł Skiba 2007 M 18  
W08118   Ewa Skiba 2015 K 10  
W08119   Agnieszka Skiba 2017 K 10